Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
Gdzie: Wodzisław Śląski
ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Kiedy: od 15-05-2016 15:00
do 15-05-2016 17:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: 5,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:324554855
E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

Złoty koń

Kino Pegaz zaprasza najmłodszych!

 

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna projekcja w ramach cyklu Kino Dzieci. Tym razem najmłodsi będą mogli zobaczyć fascynującą opowieść o walce dobra ze złem pt. "Złoty koń".

 

Potężna  wiedźma rzuca czar wiecznego snu na córkę króla i zamyka ją w szklanej trumnie na szczycie lodowej góry.  Król ogłasza, że odda rękę swej córki temu, kto ją uwolni. Wielu będzie próbowało ocalić księżniczkę, ale tylko młodzieniec o czystym sercu dosiadający złotego konia może liczyć na pokonanie mocy wiedźmy... Czy znajdzie się taki? O tym przekonacie się już w najbliższą niedzielę, 15 maja o godzinie 15:00.

 

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie WCK. Na seans nie obowiązuje karta Tu Kupuj.

 

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. W wypadku nieodebrania 30 minut przed seansem rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży http://www.biletomaniawck.pl/. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.