Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Warszawa
  Wierna 24
  Kiedy: od 11-02-2017 18:00
  do 26-02-2017 14:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Zajęcia sportowe
  Tel:22 351 66 03
  E-mail:zapisy@tatraholding.pl

  Zimowe Osiedle Wilno - Ferie 2017

  ZAPRASZAMY DO RODZINNEGO CENTRUM FERYJNEGO WARSZAWY
  NA OSIEDLU WILNO!!!

  ZIMOWE ATRAKCJE DLA WARSZAWIAKÓW - SPORT I ZABAWA!

   

  Dom Development S.A. uruchamia na czas ferii zimowych Centrum Feryjne Warszawy na Osiedlu Wilno (Targówek), w ramach Zimowego Osiedla Wilno (działającego od grudnia 2016 r.) przy ul. Wiernej 24. Podczas ferii zimowych, od 11 do 26 lutego 2017 r., odwiedzający będą mogli bezpłatnie skorzystać z lodowiska o powierzchni 300 mkw., i każdego dnia jeździć na łyżwach z pomocą instruktorów. Podczas ferii odbędą się również liczne inne atrakcje dla rodzin z dziećmi m.in.: rodzinny spacer na nartach biegowych pod okiem instruktorów, konkurs na lodzie dla par, treningi hokeja, fitness na łyżwach, pokaz hokejowy drużyny Legia Warszawa czy rodzinny turniej curlingu. Dla najmłodszych dostępna jest dodatkowo górka śniegowa do jazdy na sankach.

  Z okazji inauguracji Centrum Feryjnego Warszawy 11 lutego br., w godzinach 18.00 - 21.00 odbędzie się "Ice Party" - impreza na lodzie z DJ-em i światłami dyskotekowymi oraz konkurs "Czar Par" z nagrodami i nauką figur wykonywanych w parach pod okiem profesjonalnych łyżwiarzy figurowych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


   

  Centrum Feryjne Warszawy powstałe na terenie Zimowego Osiedla Wilno to inicjatywa mająca na celu zachęcenie zarówno dzieci, jak i dorosłych do wspólnego spędzenia feryjnego czasu w duchu dobrej, aktywnej zabawy.


   

  LODOWISKO CZYNNE PRZED FERIAMI

  Lodowisko na terenie Zimowego Miasteczka Wilno jest czynne także przed feriami w godzinach 10.00 - 21.00 w weekendy i 17 - 21.00 w dni robocze. Podczas ferii będzie otwarte codziennie w godzinach 10.00 - 21.00. Odwiedzający Zimowe Miasteczko Wilno mogą także skorzystać z wypożyczalni łyżew. Na miejscu będą food trucki, z przekąskami i ciepłymi napojami.


   

  CENTRUM FERYJNE WARSZAWY NA OSIEDLU WILNO

  Podczas ferii w ramach Centrum Feryjnego Warszawy na Osiedlu Wilno wśród atrakcji będą: jazda na łyżwach z udziałem instruktora; "Ice Party", czyli impreza na lodzie przygotowana z D.J.-em i światłami dyskotekowymi, "Czar Par", czyli konkurs na lodzie dla par (których zadaniem będzie m.in. powtórzenie po instruktorach najprostszych figur łyżwiarskich) czy weekendowy, rodzinny spacer na nartach biegowych będący wstępem do tej dyscypliny sportu pod okiem instruktora. Dla osób zainteresowanych innymi aktywnościami sportowymi na lodzie przygotowano fitness na łyżwach (16 i 17 lutego), rodzinny trening hokeja i pokaz hokejowy drużyny Legia Warszawa (18 lutego) czy rodzinny turniej curlingu (25 lutego).

  Dla dzieci przygotowano m.in.: zabawy na lodzie ze specjalnym udziałem maskotki Koziołka Matołka (19,12, 26 lutego), jazdę z instruktorem dla najmłodszych, a także elementy hokeja dla dzieci w wieku szkolnym (14, 15, 18, 21, 22 lutego) - zajęcia poprowadzi instruktor na co dzień działający z sekcją hokeja na lodzie Legii Warszawa.

   

  Więcej informacji na temat Zimowego Osiedla Wilno oraz program Rodzinnego Centrum Feryjnego Warszawy na Osiedlu Wilno dostępne są na: www.osiedle-wilno.pl/zima

  Wydarzenie facebook: https://www.facebook.com/events/246574902451669/

   

  CAŁY PLAN FERII DOSTĘPNY W ZAKŁADCE PO LEWEJ STRONIE! (: