Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 06-08-2018 13:00
  do 16-08-2018 19:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Zakupy ze stylistką,Bezpłatne konsultacje modowe w Galerii Łomianki

  Letnie wyprzedaże - kuszą cenami, ale potrafią też zmęczyć. W sklepach panuje promocyjna gorączka, podczas której łatwo ulec pokusie kupienia czegoś, czego być może… nigdy nie założysz. Sposobem na udane modowe łowy są zakupy w towarzystwie profesjonalistki. Obawiasz się, że nie stać Cię na taki luksus? W Galerii Łomianki z indywidualnych konsultacji ze stylistką skorzystać możesz całkowicie za darmo!

   


  Pomoc modowych ekspertów nie jest już zarezerwowana tylko dla gwiazd ze świata show biznesu, a profesjonalne porady stylistki nie muszą kosztować fortuny. W Galerii Łomianki na konsultacje umówisz się zupełnie za darmo. Stylistka Gosia Marszałek podpowie, w czym dobrze wyglądasz i jakie fasony pasują do Twojej sylwetki, typu urody i stylu. Być może letnie wyprzedaże to dobra okazja na odświeżenie garderoby?


  Poznajmy się bliżej:
  Małgorzata Marszałek - Doradca stylu, marketingowiec, wielka pasjonatka dobrego smaku i sportowego życia. Kocha podróże, dobrze ubrana nawet w domu, ponieważ jej motto to: 'Twoje ubranie to szacunek'. Powie Ci, jak ważne są ubrania i że dzięki nim naprawdę możesz wiele osiągnąć.
  Najbliższe zakupy ze Stylistką odbędą się 6, 8 i 16 sierpnia, o równych godzinach: 13:00, 17:00 i 19:00. Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. 


  Kliknij w link w zakładce 'Rezerwuj bilet' który przekieruje Cię do formularza na stronie sklepu.


  Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje - wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.


  Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.