Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
Gdzie: Ruda Śląska
Niedurnego 69
Kiedy: od 24-04-2016 16:00
do 24-04-2016 17:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: 15,00 zł/osoba
Kategoria: Domy Kultury i biblioteki
Tel:32 2486 240
E-mail:sekretariat@mckrudasl.pl

'Zaczarowana walizka, zaczarowany czarodziej, zaczarowany świat' - spektakl dla dzieci

24.04.2016, godz. 16.00"Zaczarowana walizka, zaczarowany Czarodziej, zaczarowany świat"  spektakl dla dzieci od 5 lat, bilety w cenie: 15 zł

 

Bajka adresowana dla dzieci od 5 lat. Nasi widzowie śledzić będą przygody szalonego Antykwariusza, poszukiwacza różnych przedmiotów z bajek, porzuconych przez ich bohaterów. Pewnego dnia na jego poszukiwawczej drodze napotyka dużą walizkę. Jego niezaspokojona ciekawość popycha go do odważnego czynu, jakim jest otworzenia nieznajomej walizki. W jej wnętrzu znajduje czarodziejska księgę  i różdżkę - czarodziejską oczywiście. Po chwili z jej wnętrza wyłania się sam Czarodziej. Bardzo smutny Czarodziej, ponieważ nie potrafi wyczarować ani jednej pozytywnej bajki.
A wszystko to dlatego, że od jakiegoś czasu dręczy go uporczywy katar. Zaklęcia mylą mu się i wyczarowuje różne historie wspak.

W czasie jednej z takich prób, niespodziewanie pojawia się Czarownica - Wiedźmicha, która porywa magika. Antykwariusz postanawia odnaleźć Czarodzieja i uwolnić go od Wiedźmichy. Wyrusza więc w podróż na poszukiwanie. Czy uda mu się ją odnaleźć
 i uratować Czarodzieja? Czy wystarczy mu odwagi? Czy sam jeden pokona Wiedźmichę? Czy może będzie potrzebował pomocy najmłodszej widowni? Najlepiej przekonacie się o tym przychodząc na spektakl!

 

 

Autor: Małgorzata Zakrzewska

Muzyka: Dariusz Wiktorowicz

Opieka artystyczna, reżyseria: Dariusz Wiktorowicz

 

Występują studenci Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach:

Katarzyna Dudek

Bartłomiej Hauke

Kuba Podgórski

Wojtek Żak