Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Miejsce: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach
Gdzie: Katowice
Teatralna 2a, Scena w Malarni
Kiedy: od 31-05-2016 10:00
do 31-05-2016 11:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 259 93 60
E-mail:kasa@teatrslaski.art.pl

Zaczarowana walizka, zaczarowany Czarodziej, zaczarowany świat

 

Bajka adresowana dla dzieci od 5 lat. Nasi widzowie śledzić będą przygody szalonego Antykwariusza, poszukiwacza różnych przedmiotów z bajek, porzuconych przez ich bohaterów. Pewnego dnia na jego poszukiwawczej drodze napotyka dużą walizkę. Jego niezaspokojona ciekawość popycha go do odważnego czynu, jakim jest otworzenia nieznajomej walizki. W jej wnętrzu znajduje czarodziejska księgę i różdżkę - czarodziejską oczywiście. Po chwili 

z jej wnętrza wyłania się sam Czarodziej. Bardzo smutny Czarodziej, ponieważ nie potrafi wyczarować ani jednej pozytywnej bajki. A wszystko to dlatego, że od jakiegoś czasu dręczy go uporczywy katar. Zaklęcia mylą mu się i wyczarowuje różne historie wspak.

 

W czasie jednej z takich prób, niespodziewanie pojawia się Czarownica - Wiedźmicha, która porywa magika. Antykwariusz postanawia odnaleźć Czarodzieja i uwolnić go od Wiedźmichy. Wyrusza więc w podróż na poszukiwanie. Czy uda mu się ją odnaleźć i uratować Czarodzieja? Czy wystarczy mu odwagi? Czy sam jeden pokona Wiedźmichę? Czy może będzie potrzebował pomocy najmłodszej widowni? Najlepiej przekonacie się o tym przychodząc na spektakl!

 

Autor: Małgorzata Zakrzewska

Muzyka: Dariusz Wiktorowicz

Opieka artystyczna, reżyseria: Dariusz Wiktorowicz