Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Państwowy Teatr Lalki Tęcza
  Gdzie: Słupsk
  Waryńskiego 2
  Kiedy: od 27-05-2017 11:00
  do 27-05-2017 12:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:59 842 87 94, 59 842 39 35
  E-mail:theatertecza@gmail.com

  Zabierz Mamę do teatru!

  Już w tę sobotę na naszej scenie "Tymoteusz wśród ptaków". To wyjątkowa okazja, by spędzić przedpołudnie z mamą. I to za niewielkie pieniądze... Bilety - dziecko + Mama = 10 zł + 10 zł.

   

   

  Spektakl dla dzieci w wieku 3+. Rezerwacje - tel.  59 842 87 94

   

  Tymoteusz to mały miś, który uwielbia odkrywać świat. Pewnego dnia podczas wędrówki po lesie natrafia na drzewo pełne gniazd. Jego mieszkańcy to zabawna grupka ptaków, która z nadejściem wiosny wysiaduje jajka w oczekiwaniu na przyjście nowego życia. Ale jednego jajeczka nikt nie wysiaduje i żaden ptak nie chce się nim zająć. W dodatku czyha na nie wygłodniała Lisica. Tymoteusz postanawia zaopiekować się maluchem. Tylko co na to jego Tato? Czy niedźwiedziom wypada wysiadywać jajka?

  "Tymoteusz wśród ptaków" to teatralna opowieść Jana Wilkowskiego, ciesząca się niezmierną popularnością od wielu lat na polskich i zagranicznych scenach. Pełna ciepła i humoru wiosenna historia o małym misiu, który zadaje bardzo trudne pytania i słucha przede wszystkim swojego serca. Nowoczesna interpretacja stara się zbliżyć przygody i rozterki Tymoteusza współczesnemu widzowi.