Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
  Gdzie: Kraków
  Lipowa 4
  Kiedy: od 09-06-2018 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Muzea, zamki i pałace
  Tel:12 263 40 36
  E-mail: biblioteka@mocak.pl

  Zabawki, które pomagają. Wspólne tworzenie zabawek edukacyjnych

  W sobotę, 9 czerwca, o godzinie 17 zapraszamy na pierwszą odsłonę warsztatów, podczas których zastanowimy się nad edukacyjnym potencjałem zabawek. Każdy uczestnik będzie miał szansę zrobić kilka zabawek, a także przyczynić się do powiększenia ich kolekcji w bibliotecznym kąciku dla dzieci. To okazja, by odkryć w sobie majsterkowicza, artystę i złotą rączkę!

  Biblioteka MOCAK-u dba o edukacyjny charakter oferty dla najmłodszych czytelników. Można u nas znaleźć pięknie zaprojektowane i nagradzane książki dla dzieci oraz materiały zachęcające do własnych twórczych poszukiwań. Wspólne konstruowanie prostych zabawek to nie tylko ciekawe spędzanie czasu, ale również radość z późniejszej zabawy.

  W warsztatach można uczestniczyć niezależnie od wieku. Szczególnie zapraszamy dzieci z opiekunami. Dzieci starsze mogą działać samodzielnie, a młodsze zachęcamy do udziału ze wsparciem rodziców.

   

  Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem biblioteka@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 36 w godzinach otwarcia Biblioteki MOCAK-u.

  Warsztaty są kontynuacją spotkań odbywających się w Bibliotece w latach 2016-2017, podczas których ponad 300 osób włączyło się w akcję charytatywną Ośmiorniczki dla wcześniaków.