Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Baj Pomorski
  Gdzie: Toruń
  Piernikarska 9
  Kiedy: od 30-12-2018 12:00
  do 30-12-2018 18:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 35,00 zł/osoba
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:+48 56 652 24 24
  E-mail:organizacja@bajpomorski.art.pl

  Zabawa Sylwestrowa dla dzieci

  Serdecznie zapraszamy małych widzów na przedstawienie 'Bleee...', a po spektaklu czekać będą na Was zabawne konkursy przy muzyce oraz słodkim poczęstunku.
  Mile widziane stroje karnawałowe :)
  Zapraszamy!

   

   

  Bleee...

  Opowieść o motylku wyrzuconym z Królestwa Motyli i skazanym na odsiadkę w autobusie na pętli przy ul.Kaczej. Historia o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy i wartościowy. Muzyczny spektakl dla dzieci inspirowany musicalem Milosa Formana 'Hair', dużo w nim śpiewu, muzyki i tańca.

   

   

  Motyl ośmielił się stwierdzić, że skoro Królowa Motyli jest zawsze 'akurat nieobecna', to zwyczajnie jej nie ma. Zostaje za to skazany na odsiadkę w nieczynnym autobusie na pętli przy ul. Kaczej. Poznaje tam innych więźniów, wyrzuconych przez coś lub kogoś, albo przybyłych i zdecydowanych na więzienie z własnej woli - przez kompleksy i poczucie, że są bezużyteczni.

  To: pająk bez nóg, osa bez żądła, poczwarka motyla - która wstydzi się  wyjść z kokonu, bo uważa, że jest za gruba - dwa brzydko pachnące karaluchy, oraz tajemnicza istota o dziwnym imieniu- Ble.

  Wiktor, Daria, Antonio, Banderas i Mańka mieszkają w hippisowskim busie, jednak nigdzie nim nie jadą. Pomimo, iż są tam za karę, wcale nie chcą się stamtąd ruszać. Są na siebie skazani, ale nie umieją żyć razem, bo nie akceptują samych siebie. Uczy ich tego dopiero Paź Królowej. Pokazuje, że każdy z nich ma jakiś talent, że coś znaczy, że coś potrafi.  

  ,,Tak jak hippisi z lat 60-tych wierzyli, że świat jest na tyle ogromny, że bez problemu może pomieścić wszystkich ludzi - tak ja wierzę, że muzyka i sztuka jest tak wielka, że pomieści wszystkich z odrobiną talentu, i można ich będzie nazywać artystami.' (Laura Słabińska)

  Od lat: 6.

   

  terminy:

  Niedziela 30 grudnia

  • godz. 12.30,
  • godz. 16.00.