Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Na zewnątrz
Gdzie: Gliwice
Kosynierów 6
Kiedy: od 10-09-2016 09:00
do 24-09-2016 16:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Zajęcia sportowe
Tel:32 231-00-31
E-mail:mzuk@mzuk.pl

XVII Amatorskie Mistrzostwa Gliwic w Tenisie

 

Już po raz siedemnasty tenisiści z Gliwic będą walczyć o Puchar Prezydenta Miasta. Mistrzostwa Gliwic w tenisie, organizowane przez Miejski Zarząd Usług Komunalnych, wystartują 10 września na kortach przy ul. Kosynierów. Jest jeszcze czas, żeby się zapisać.

 

Ta impreza to prawdziwe święto tenisistów z Gliwic. Mistrzostwa potrwają do 24 września. Zostaną rozegrane w kilkunastu kategoriach, a w każdej - zawodnicy dodatkowo zostaną podzieleni ze względu na wiek. Dwutygodniowe zmagania zakończy uroczyste rozdanie nagród. W zeszłorocznej edycji w zawodach wzięło udział 150 osób. Nagrodzonych zostało 70-ciu uczestników indywidualnych oraz blisko 40 par.

 

Wrześniowe Mistrzostwa są również doskonałą okazją na podsumowanie mijającego sezonu na kortach. W tym roku przy ul. Kosynierów gościliśmy m.in. 90. Mistrzostwa Polski w tenisie. Zorganizowaliśmy również "Tenisowe wakacje", czyli bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży, z których skorzystało ok. 120 uczestników.

 

Zapisy na Mistrzostwa Gliwic w tenisie o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice przyjmowane są osobiście na kortach MZUK przy ul. Kosynierów do 9 września. Ważne, żeby wcześniej zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest na terenie obiektu.