Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

    Gdzie: Wodzisław Śląski
    ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
    Kiedy: od 17-04-2016 09:00
    do 17-04-2016 20:00
    Wiek: Uczeń podstawówki
    Nastolatek
    Cena: darmowe
    Kategoria: Taniec
    Tel:324554855
    E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

    XV Gala Taneczna

    Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Klubem Tańca Towarzyskiego SPIN zapraszają na

    XV Galę Taneczną 'MIX 2016'

    17 kwietnia

    sala widowiskowa WCK

     

    Po raz kolejny tancerze z niemalże całej południowej Polski staną na wodzisławskiej scenie. Zmierzą się na taniec, walcząc o najwyższe trofea i I miejsca w trzech kategoriach: street dance, show dance i taniec towarzyski. Do konfrontacji w ramach Gali tanecznej 'MIX 2016' dojdzie już 17 kwietnia.

     

    Często gościmy formacje z Częstochowy, Katowic, Rybnika, Żor, Jastrzębie Zdroju, Pyskowic, Pszczyny, Bielska-Białej, Sosnowca, Oświęcimia, Chrzanowa, Nysy, Raciborza, Rzeszowa, Jaworzna, Katowic czy Gliwic. Wodzisławska Gala to ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych, której celem jest popularyzacja zespołowych form tanecznych oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach, świetlicach i domach kultury. Uczestnikami Gali są dzieci od 7 lat oraz młodzież.

     

    W tym roku wśród jurorów znajdą się znane osobistości ze świata tańca i z mediów: Arkadiusz Franczak - Sosnowiec - tancerz, choreograf, juror konkursów tanecznych, Dariusz Kurzeja - Bytom - Śląska Szkoła Tańca, sędzia klasy międzynarodowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Adrianna Piechówka - Warszawa - uczestniczka programu TVN "You Can Dance". O tej imprezie wie cała Polska. Nie może zatem również zabraknąć publiczności w tym szczególnie Ciebie!

     

    Organizatorzy: Wodzisławskie Centrum Kutury oraz Klub Tańca Towarzyskiego 'SPIN'.

     

    Patronat honorowy nad wydarzeniem objął

    Prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca

     

    10 godzin emocji. Każda minuta wypełniona dźwiękiem, pasją, miłością do sceny i tańca. Wspaniała atmosfera, radość i euforia na parkiecie, a nawet łzy szczęścia ze zwycięstwa - tak było rok temu. Zobaczcie fotorelację z poprzedniej edycji w GALERII.

     

    Do pobrania REGULAMIN w zakładce Dokumenty.