Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Śląski Ogród Zoologiczny
  Gdzie: Chorzów
  Promenada Gen. Jerzego Ziętka 7
  Kiedy: od 07-06-2019 15:00
  do 07-06-2019 19:00
  Cena: od 0,00
  do 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Świat zwierząt
  Tel:666 031 496
  E-mail:sekretariat@slaskiezoo.pl

  XI Wieczór Marzeń w Zoo

  Po dziesięciu latach zdecydowaliśmy się na zmiany w formule Wieczoru Marzeń. W tym roku Dream Night będzie miał formę rodzinnej przygody w zoo. Bawiąc się podczas przygodowej gry terenowej odkrywać będziemy tajemnice zwierząt zamieszkujących śląskie zoo i rozwiązywać zadania przygotowane przez zwierzęta i ich opiekunów. Będzie też okazja do rozmowy z opiekunami zwierząt, którzy zajmują sie nimi na co dzień i poznania sekretów ich pracy.

     W stosunku do poprzednich edycji wieczoru marzeń szykuje się kilka zmian, o których dobrze pamiętać wybierając się w tym dniu do zoo!

  • Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Aby umożliwić udział w Wieczorze Marzeń większej liczbie dzieci, zdecydowaliśmy się zrezygnować z imiennych list i zgłaszania za pośrednictwem placówek. Aby wziąć udział w Wieczorze Marzeń należy przyjść do zoo w dniu 7.06.2019r. od godz. 15:00 i przy kasie przedstawić stosowny dokument uprawniający do uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Wydarzenie stworzone jest z myślą o dzieciach niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Wstęp na teren ogrodu zoologicznego jest bezpłatny dla dziecka uprawnionego do uczestnictwa w wydarzeniu oraz jednego opiekuna. Dodatkowi opiekunowie i inne osoby towarzyszące muszą wykupić bilet wstępu do zoo zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  • Korzystanie z atrakcji Wieczoru Marzeń jest bezpłatne.
  • Nie zapewniamy miejsc parkingowych na terenie zoo, ani bezpłatnego parkingu na terenie Parku Śląskiego. Samochód możesz zaparkować np. na jednym z parkingów na terenie parku.
  • Bawimy się na terenie całego zoo. W przeciwieństwie do poprzednich lat, atrakcje Wieczoru Marzeń nie będą skupione na dużej łące przy słoniarni. W tym roku znajdziecie je rozsiane po całym terenie zoo.
  • Pamiętaj by zabrać ze sobą przekąski! W tym roku nie zapewniamy poczęstunku.

    

  Mamy nadzieję, że mimo tych zmian będziemy się wszyscy świetnie bawić i dobrze wspominać XI już Wieczór Marzeń w Zoo! Do zobaczenia już 7 czerwca!