Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Gliwice
Fredry 6
Kiedy: od 16-10-2016 10:00
do 16-10-2016 18:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Świat zwierząt
Tel:32 231-32-39
E-mail:palmiarnia@mzuk.pl

Wystawa kociąt NIErasowych

Dachowce, które szukają domów, znów będą wylegiwać się w tropikach... Zapraszamy na drugą 'Wystawę kotów NIErasowych', która już w niedzielę 16 października odbędzie się w Palmiarni Miejskiej w Gliwicach. Tym razem będziemy szukać nowych opiekunów kociętom.

 

W Palmiarni zaprezentowanych zostanie kilkanaście małych kotków - podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Gliwicach oraz Komitetu Społecznego 'Pokochaj i przygarnij'. W trakcie wystawy kocięta będą pod opieką pracowników i wolontariuszy Schroniska. Wyjątkowości wydarzeniu dodaje też miejsce - piękne wnętrza gliwickich tropików. - W Palmiarni pokażemy jakie cudowne zwierzęta czekają w Schronisku na nowy dom - nie mają rodowodu, ale mają niezwykłą urodę i charakter. Wystawa będzie też okazją, żeby porozmawiać i rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące adopcji zwierzaka. W Palmiarni nie będzie jednak możliwości adopcji kotków. Chcemy, żeby były to decyjze przemyślane i odpowiedzialne. Dlatego osoby zainteresowane w kolejnych dniach zaprosimy do Schroniska, żeby podpisać umowę adopcyjną. -tłumaczy Barbara Malinowska, kierownik Schroniska dla zwierząt w Gliwicach."Wystawę kotów NIErasowych" będzie można oglądać w godzinach otwarcia Palmiarni - od 10:00 do 18:00.

 

Będzie to druga 'Wystawa kotów NIErasowych' organizowana w Palmiarni Miejskiej. Pierwsza odbyła się w kwietniu. W gliwickich tropikach zaprezentowana została szczęśliwa 13-stka kotów szukających domu. Nietypowa wystawa przyciągnęła do Palmiarni wielu miłośników zwierząt, a w efekcie kilku zwierzętom udało się znaleźć dom.

 

Na osoby, które chcą adoptować zwierzę czekamy w Schronisku przy ul. Wschodniej 56 w Sośnicy od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 16:00 lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu spotkania. Żeby zabrać pupila do domu, trzeba podpisać umowę adopcyjną. Warto podkreślić, że Schronisko dla zwierząt w Gliwicach nie pobiera opłat. Pracownicy i wolontariusze Schroniska dbają, żeby adopcje były świadome. Dlatego przed wydaniem psa lub kota, przeprowadzana jest rozmowa.