Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 18-08-2018 10:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:664 633 955
  E-mail:kontakt@galeriabronowice.pl

  Wszystkie barwy dobrej zabawy

  Wakacyjne, ciepłe dni to dla dzieci okres beztroski i swobody. Przerwa od szkolnych ławek stwarza wiele okazji do wspólnego spędzania wolnego czasu. Rodzice, pragnący przyjemnie spędzić czas ze swoimi pociechami, nie zawiodą się ofertą proponowaną przez Galerię Bronowice. 18 sierpnia obędą się tu niecodzienne atrakcje: seans bajkowy dla najmłodszych oraz warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych. 

   

   

  W sobotni poranek 18 sierpnia, Kino Mikro w Galerii Bronowice ugości na ekranie dwójkę dobrze znanych, bajkowych bohaterów - Wallace’a i Gromita. Będzie to ostatni seans, przed rozpoczęciem roku szkolnego, w ramach cieszącego się dużą popularnością, cyklicznego wydarzenia 'Kino Malucha'. Dzieci będą mogły obejrzeć perypetie sympatycznego Wallace’a i jego inteligentnego psa w dwóch krótkometrażowych animacjach, 'Wściekłych gaciach' oraz 'Wyprawie na księżyc'. Czy księżyc to dobre miejsce na wakacyjny urlop i czy naprawdę zrobiony jest z sera? Jakie tajemnice kryje pingwin, wynajmujący pokój u Wallace’a? Każdy może przekonać się o tym sam, przychodząc do kina na seans w wybranej przez siebie godzinie. Bajki będą emitowane trzykrotnie, w godz. 10.00, 11.00 i 12.00, a więc dla nikogo nie zabraknie miejsca. Wstęp jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja przez e-mail mikro@kinomikro.pl lub telefonicznie pod numerem 12 290 06 46.

   

   

   Jeszcze tego samego dnia, o godzinie 16.00, na I piętrze Galerii w 'Akademii w Bronowicach' odbędą się warsztaty plastyczne, współorganizowane przez studentów i doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Tytuł dwugodzinnych zajęć, 'Forma i kolor', nawiązuje do dwóch dyscyplin sztuki, będących motywami przewodnimi planowanego wydarzenia - rzeźby i malarstwa. Uczestnicy będą pokrywać różnymi mediami malarskimi przygotowane wcześniej rzeźby i płaskorzeźby. Szeroki wybór kwiecistych wzorów, rozet, aniołów i innych detali gwarantuje, że każdy znajdzie motyw dla siebie. Na wyjątkowo kreatywnych czekać będą specjalne, gipsowe płytki, dzięki którym możliwe będzie wykonanie własnego, niepowtarzalnego wzoru do ozdabiania. Na wspólne odkrywanie radości płynącej z zabawy kolorem i materią zaproszeni są wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli. 

  Warsztaty są bezpłatne. Zainteresowani są proszeni o punktualne przybycie, wówczas organizatorzy dysponują kompletem materiałów.