Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Pod dachem
Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
Gdzie: Wodzisław Śląski
ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Kiedy: od 23-04-2017 18:00
do 23-04-2017 20:00
Cena: 10,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:(32) 455 48 55
E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

Wojownik Światła

Podążanie za głosem swojego serca oraz wierność własnym przekonaniom i wartościom bywa trudne w dzisiejszym świecie. Aktorzy TT Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury postanowili zmierzyć się z tym tematem w swoim najnowszym przedstawieniu. Spektakl "Wojownik światła" będzie można zobaczyć w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 18:00 w WCK.

 

Spektakl taneczny 'Wojownik Światła' został zainspirowany książką 'Podręcznik Wojownika Światła' P. Coelho. Jest to historia człowieka, żyjącego w zgodzie ze swoim sercem i wartościami, które są dla niego ważne. Nie chce iść najłatwiejszą drogą, ale tą najlepszą i słuszną, nawet jeśli to wymaga różnych wyrzeczeń. Nie boi się przeciwności losu, bo ufa, że wszystko co go spotyka sprawia, że stanie się silniejszym i lepszym człowiekiem. Przygotowane rekwizyty i stroje stanowią dopełnienie całości, a światło i muzyka wprowadzą widzów w nastrój tajemniczości, budując napięcie i dramaturgię widowiska.

 

Spektakl 'Wojownik Światła' jest taneczną opowieścią stworzoną przez grupę juniorów z Teatru Tańca Memento działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.

- Cieszę się, że młodzież podejmuje tematy trudne i ważne. Poprzedni spektakl Teatru Tańca Memento pt. "Machina" był znakomity. Jestem przekonany, że i tym razem widzowie się nie zawiodą - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

      

Przedstawienie wyreżyserowała Agnieszka Wizner i Małgorzata Karwot. Za światło odpowiedzialny jest Jerzy Bularz. Spektakl udźwiękowił Sebastian Załęski. Kostiumy wykonała Izabela Mrozik.

 

Bilety w cenie 10 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK.

 

Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.