Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wałbrzych
  M.Buczka 16
  Kiedy: od 22-12-2019 12:30
  do 22-12-2019 13:20
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 19,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:74 666 73 42
  E-mail:kontakt@teatrlalek.walbrzych.pl

  WŁADYSŁAW I ANNABELLA - HISTORIA PEWNEGO MISIA I LALKI

  Zbliża się upragniony przez wszystkich czas Bożego Narodzenia. W sklepach trwa przedświąteczny szał zakupowy. Na dworze pada śnieg. W Wigilijny dzień Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Krampusem mają mnóstwo pracy. Muszą zdążyć na czas z dostarczeniem prezentów dla wszystkich dzieci. 

   

   

  Jednakże przez śnieżną zawieruchę Krampus wypada z sań. Jego nieoczekiwane pojawienie się w jednym ze sklepów z zabawkami, w którym pracują do późna tajemniczy, poczciwy Stróż i zrzędliwa Sprzątaczka, wywoła lawinę niezwykłych zdarzeń. To tutaj między innymi rozstrzygnie się los zapomnianych zabawek: baletnicy Annabelli - delikatnej lalki z porcelany oraz Władysława, dzielnego pluszowego misia bez jednego ucha.

   

  Prosta historia misia i lalki staje się przedstawieniem uniwersalnym, które opowiada o marzeniach, tęsknocie za lepszym życiem, przyjaźni, dobru czy uszczęśliwianiu innych. Kameralną atmosferę spektaklu tworzą trójka aktorów oraz scenografia ograniczająca się do przestrzeni sklepu z zabawkami. Inscenizacja wzbogacona jest o różne środki teatru formy, jak m.in. lalki stolikowe i cieniowe.