Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 07-04-2018 11:00
  do 07-04-2018 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Wiosna w słoiku

   

   Kalendarzowa zima co prawda już za nami, ale nadal z utęsknieniem czekamy na łaskawsze temperatury i pierwsze pąki kwiatów. A gdyby tak odrobinę wiosny 'zapakować' do słoika i przynieść do domu? Zrobisz to już w sobotę 7 kwietnia podczas otwartych warsztatów 'Zielono mi' w Galerii Łomianki.

  Przebywanie wśród zieleni poprawia nastrój, odpręża i uspokaja. Niestety okres zimowy niemiłosiernie się wydłuża i nie pozwala nam jeszcze w pełni korzystać z uroków wiosennych spacerów. Ogród w słoiku to mały fragment wiosny zamknięty w eleganckim szkle, który można postawić na komodzie, nocnym stoliku czy… zabrać do pracy. Z pewnością umili czas oczekiwania. To również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która nie może doczekać się lata.

  Podczas warsztatów w Galerii Łomianki każdy z uczestników wykona w szklanym słoju własną miniaturę ogrodu. Wśród zasadzonych roślin znajdą się odmiany sukulentów, bluszczu oraz fitonie. Całość ozdobiona zostanie kawałkami kory, drewnianymi talarkami oraz kępkami chrobotka reniferowego. 

  Każdy uczestnik zostanie przeprowadzony przez cały proces tworzenia ogrodu, otrzyma także wszelkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji zasadzonych roślin. Wydarzenie odbywa się w ramach comiesięcznych warsztatów 'Zielono mi' w Galerii Łomianki, podczas których powstają pomysłowe, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania dla domu i urody.

   

  Warsztaty odbędą się 7 kwietnia (sobota) w godzinach 11.00-17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość przygotowanych słoików - ograniczona. 

  Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie www Galerii Łomianki.