Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Małego Widza
  Gdzie: Wrocław
  Rydygiera 25a
  Kiedy: od 10-02-2018 10:00
  do 25-02-2018 12:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Cena: 40,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:576 808 588
  E-mail:bilety@teatrmalegowidza.wroclaw.pl

  Wielkie otwarcie filii TMW we Wrocławiu!

  W dniach 10 -11 lutego, we Wrocławiu rozpoczyna swoją działalność Teatr Małego Widza, który realizuje spektakle dla dzieci od 1. roku życia. W ten wyjątkowy, inauguracyjny weekend zobaczymy spektakl 'Rozplatanie tęczy' adresowany do dzieci 1-4 lat. Dla widzów teatru przygotowane zostało również sensoryczne foyer pełne inspirujących i niebanalnych zabawek prosto z lasu.

  Teatr Małego Widza będzie prezentować swoje przedstawienia w niezależnym ośrodku kultury HART Hostel & Art zlokalizowanym w samym sercu Dziedzińca Artystycznego przy Rydygiera 25a, na wrocławskim Nadodrzu. Inicjatorką całego przedsięwzięcia jest aktorka, Agnieszka Bogdan.

   

   

  Teatr Małego Widza to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o NAJmłodszych widzach. Swoje spektakle adresujemy do dzieci już od 1. roku życia. 

  To teatr niezwykle kameralny - tylko 40 miejsc na widowni - teatr niemalże na wyciągnięcie ręki, bez wielkich dekoracji, bez dosłowności i moralizatorstwa, skupiony na rozmowie z dziećmi, oparty na zaufaniu do ich wyobraźni.

  Tu nigdy nie gasną światła, tu mali widzowie mogą gadać, gaworzyć, wiercić się i kręcić. To teatr bezpieczny, w którym nic nie dzieje się nagle, nie ma potworów i stworów wyskakujących z nienacka. Akcja nie toczy się wartko, a sama fabuła jest raczej pretekstem, zaproszeniem do zabawy, niż wielowątkową historią. Teatr dla maluchów, to teatr dostosowany do ich percepcji, do ich sposobu oglądania świata, to teatr koloru, dźwięku, zapachu i dotyku. To teatr, w którym mały widz nie musi zadzierać głowy, bo wszystko dzieje się w 'żabiej perspektywie'.

   

  Repertuar w lutym:

   

  Spektakl ROZPLATANIE TĘCZY dla dzieci w wieku 1-4 lat:

   

  • 10 lutego godz. 10:00 i 16:00
  • 11 lutego godz. 10:00 i 12:00

   

  Spektakl CZTERY PORY ROKU dla dzieci w wieku 1-5 lat:

   

  • 24 lutego godz. 10:00 i 16:00
  • 25 lutego godz. 10:00 i 12:00
   
  Program i szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach można uzyskać na stronie internetowej: www.teatrmalegowidza.wroclaw.pl 
   
  Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej w zakładce REPERTUAR - bezpośredni link do tej zakładki znajduje się po lewej stronie (Kup bilet).