Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Na zewnątrz
Gdzie: Gliwice
Plac Krakowski
Kiedy: od 02-09-2016 18:00
do 02-09-2016 23:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Koncerty i widowiska
Tel:32 231-00-31
E-mail:mzuk@mzuk.pl

Wielki Koncert na Placu Krakowskim

Wielki koncert na Pl. Krakowskim z okazji dwudziestolecia Strefy Ekonomicznej w Gliwicach już 2 września! Niezapomnianych wrażeń dostarczą gwiazdy polskiej estrady. Wstęp wolny!

 

Repertuar zespołu Perfect, gwiazdy wieczoru, jest znany niemal każdemu mieszkańcowi naszego kraju. Przeboje takie jak "Ale wkoło jest wesoło", "Kołysanka dla nieznajomej", "Nie płacz Ewka", "Niepokonani" czy legendarna "Autobiografia" uchodzą za klasyczne przeboje polskiego rocka. Podczas gliwickiego koncertu grupy na pewno ich nie zabraknie.

 

Przed zespołem Perfect wystąpią: Margaret i Mateusz Ziółko. Margaret, czyli Małgorzata Jamroży. Młoda wokalistka zdobyła serca publiczności przebojowymi hitami takimi jak "Thank You Very Much" oraz niezwykle nastrojowemu wykonaniu piosenki "It Will Be Lovely Day". Jej najnowszy przebój "Cool Me Down" znalazł się na 4. miejscu listy AirPlay - Top i stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

 

Mateusz Ziółko natomiast jest zwycięzcą trzeciej edycji popularnego talent show "The Voice of Poland". Jury doceniło jego niezwykły talent i wielowymiarową osobowość muzyczną dzięki której przyciąga na swoje występy tłumy fanów. Krytycy wróżą mu wielką muzyczną karierę.

 

Wielki koncert w Gliwicach rozpocznie się 2 września o godzinie 18.00 na pl. Krakowskim. Organizatorem jest Miasto Gliwice. Koncertowi towarzyszyć będą konkursy i quizy z udziałem publiczności.