Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 23-03-2018 09:00
  do 30-03-2018 21:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Wielkanocne atrakcje w Tarasach Zamkowych

  W dniach 23 - 30 marca w Tarasach Zamkowych zapanuje wyjątkowy, świąteczny nastrój. Tradycyjne ciasta, domowe wyroby mięsne, zioła, miody, konfitury, a także przepiękne wielkanocne rękodzieła - to tylko niektóre z rzeczy, jakie będzie można znaleźć na Jarmarku Wielkanocnym. Dodatkowo 24 i 25 marca odbędą się pełne atrakcji dla najmłodszych, bezpłatne warsztaty wielkanocne. 

   

   

  Jarmark Wielkanocny to idealna okazja, aby poczuć przedsmak świątecznej atmosfery. Na stoiskach w Tarasach Zamkowych pojawią się produkty najwyższej jakości, oferowane przez renomowanych producentów z Polski i zagranicy. Pachnące wędliny, świeże pieczywo, regionalne przysmaki, a także aromatyczne zioła, przyprawy i konfitury - to tylko niektóre z przysmaków, które czekają na gości odwiedzających jarmark. Na kiermaszu obecni będą również twórcy, oferujący autentyczne produkty rękodzielnicze - m.in. ozdoby świąteczne, wyroby z drewna, koronkarstwo, wielkanocne stroiki i wiele innych. 

  Równolegle do wielkanocnego kiermaszu, 24 i 25 marca, w Tarasach Zamkowych pojawi się pełna atrakcji strefa świątecznych warsztatów. Dzieci pod okiem doświadczonych animatorów będą miały okazję przygotować wielkie pisanki, które następnie mogą posłużyć do ozdoby świątecznego stołu. Uczestnicy będą mogli również własnoręcznie udekorować palmy, które zaniosą do poświęcenia w Niedzielę Palmową. Oczywiście, podczas warsztatów wielkanocnych, nie może zabraknąć tradycyjnych świątecznych kartek pocztowych. Ozdobione pocztówki najmłodsi wyślą do najbliższych, a pomoże im w tym… wielki wielkanocny królik! Maskotka w świątecznym pochodzie zaniesie je do punktu pocztowego. Zajęcia odbędą się 24 - 25 marca, w godz. 12.00 - 18.00, na poziomie -2. Wszystkie warsztaty organizowane w Tarasach Zamkowych są bezpłatne. 

   

  Serdecznie zapraszamy!