Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 24-11-2018 10:00
  do 25-11-2018 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:664 633 955
  E-mail:kontakt@galeriabronowice.pl

  Weekendowe atrakcje dla najmłodszych

   

  Poznawanie Układu Słonecznego, tworzenie własnego ufoludka, bajkowy seans, a także przedstawienie teatralne - te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych już w najbliższy weekend, 24 - 25 listopada, w Galerii Bronowice. Wszystkie zaplanowane aktywności są bezpłatne.   

   

   

   Kolejne spotkanie z cyklu Kino Malucha będzie okazją do obejrzenia animowanej opowieści o niezwykłych przygodach małego dinozaura i jego przyjaciół. Akcja filmu "Wyspa Dinozaura" rozgrywa się na małej wulkanicznej wysepce leżącej na samym środku oceanu. To właśnie tu mieszka i pracuje zwariowany Profesorek. Główny bohater zakłada na wyspie szkołę, do której uczęszczają nietypowi uczniowie m.in.: pingwin Fraczek, jaszczur Mundek, lew morski Cienki czy świnka Frania. Życie beztrosko upływa im na codziennych obowiązkach, dziecinnych zabawach oraz nauce ludzkiej mowy. Aż do momentu, kiedy fale nieoczekiwanie wyrzucają na brzeg tajemnicze jajo, z którego wykluwa się dinozaur Dyzio. To wydarzenie kładzie kres spokojnemu dotychczas życiu mieszkańców… Bajka "Wyspa Dinozaura" wyemitowana zostanie w sobotę, 24 listopada, trzykrotnie, w godzinach 10:00-10:50, 11:00-11:50 oraz 12:00-12:50, tak aby wszystkie chętne dzieci mogły ją obejrzeć. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji, e-mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie 12 290 06 46.

   

   

   

  Równie atrakcyjnie zapowiada się kolejny dzień. Niedzielne popołudnie rozpocznie bajkowe przedstawienie pt. "Podróże Baltazara Gąbki". Teatrzyk odbędzie się w niedzielę, 25 listopada, dwukrotnie - o godz. 14.00 oraz 18.00 - nieopodal Restauracji Polakowski, na poziomie +1 Galerii Bronowice. Potrwa około 60 minut.

   

  Pomiędzy spektaklami na najmłodszych czekać będą warsztaty tematyczne pt. "Zdobywcy przestworzy". W programie m.in.: poznawanie Układu Słonecznego, krzyżówka, quizy, konkursy, a także tworzenie własnego ufoludka. Nie zabraknie zabaw z chustą i malowania twarzy.