Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 14-09-2017 10:00
  do 21-09-2017 10:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: od 20,00
  do 25,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Wąż

  Sympatyczny, choć odrobinę drażliwy Wąż jest nieszczęśliwy z powodu braku kończyn. W towarzystwie Chomika Chrupusia i pomysłowego Gekona wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu rąk i nóg. Niestety, ani Wróżka Zębuszka, ani Magik nie potrafią pomóc bohaterom. Dopiero napotkany Pająk podpowiada im, żeby udali się ze swoją prośbą do Boga…

  Wąż to opowiedziana współczesnym językiem, pełna humoru historia przyjaźni, która połączyła trzech zupełnie różnych bohaterów. To również bezpretensjonalna, mądra i lekka pochwała inności, która wszystkie istoty czyni wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Bo przecież każdy z nas jest na swój sposób idealny, piękny i dobry.

   

   

  NAGRODY


  Sztuka została nagrodzona w 23. Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

  Na I Festiwalu małych Prapremier w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu zdobyła Grand Prix za najlepsze przedstawienie i nagrodę za najlepszą rolę męską dla Konrada Kujawskiego oraz nagrodę za najlepsze przedstawienie, przyznaną przez jury dziecięce.

  W 2014 r. spektakl otrzymał Grand Prix Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy w Rzeszowie.

  Decyzją Kapituły Atestów Polskiego Ośrodka ASSITEJ spektakl został ponadto nagrodzony Atestem Wysokiej Jakości i Poziomu Artystycznego za rok 2013.