Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 08-12-2018 12:00
  do 16-12-2018 16:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Warsztaty świąteczne w Tarasach Zamkowych

  Już w najbliższą sobotę, 8 grudnia, w Tarasach Zamkowych odbędą się przedświąteczne warsztaty tworzenia aniołów pt. 'Aniołkowo'. Każdy chętny będzie tu mógł wykonać swojego niepowtarzalnego aniołka, wykorzystując przy tym różnorodne materiały przygotowane przez organizatorów. Zajęcia poprowadzą animatorzy z Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w Lublinie. To nie koniec bożonarodzeniowych atrakcji. W kolejny przedświąteczny weekend, 15 - 16 grudnia, w centrum handlowym zorganizowane zostaną warsztaty dekorowania ceramiki Amina Art.

   

   

  Piórka, koraliki, sznurki, ozdobny papier czy barwne wstążki - te i inne materiały będą mogli wykorzystać uczestnicy warsztatów 'Aniołkowo' przy tworzeniu własnych, błyszczących i uśmiechniętych aniołów. Zajęcia w Tarasach Zamkowych mają na celu stworzenie wyjątkowego klimatu Świąt Bożego Narodzenia, budowanie relacji, a przede wszystkim radość ze wspólnych działań. Organizatorzy zachęcają również do nietypowych i kreatywnych rozwiązań podczas wykonywania aniołków. Warsztaty odbędą się w godz. 12.00 - 18.00 na poziomie -2 przy sklepie Biedronka. W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy chętni, niezależnie od wieku i zdolności manualnych. Liczyć się będzie nieszablonowa koncepcja i pomysłowość uczestników. Wykonanego aniołka będzie można zabrać do domu, gdzie z pewnością posłuży jako oryginalna dekoracja bożonarodzeniowa.

   

  Równie interesująco zapowiada się kolejny przedświąteczny weekend w Tarasach Zamkowych. W dniach 15 - 16 grudnia odbędą się tu warsztaty dekorowania ceramiki Amina Art. Podczas zajęć uczestnicy ozdobią dzwoneczki ceramiczne w kształcie choinek, gwiazdek i serduszek. Do pomalowania i udekorowania przygotowanych przez organizatorów przedmiotów będzie można użyć kolorowych farb, brokatu, szklanych kryształów, cekinów czy koralików. Ceramiczne zawieszki będzie można zabrać do domu i wykorzystać jako świąteczną ozdobę bądź oryginalny podarunek dla najbliższych. Warsztaty zorganizowane zostaną w godz. 12.00 - 16.00 na poziomie -2 przy sklepie Biedronka.

   

  Warsztaty odbędą się w ramach Festiwalu Bożego Narodzenia w Lublinie. Jest to cykl świątecznych wydarzeń miejskich, organizowany przez Prezydenta Miasta Lublin oraz Klasztor Ojców Dominikanów we współpracy z Tarasami Zamkowymi. Wydarzenia, które odbędą się w przedświąteczne weekendy w centrum handlowym mają na celu wspieranie i promowanie lokalnej kultury.