Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
  Kiedy: od 12-06-2017 08:00
  do 01-09-2017 18:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:22 530 66 40
  E-mail:kontakt@nowehoryzonty.pl

  Wakacyjny Konkurs Kina Dzieci

  Czy ktoś z Was lubi łamać sobie głowę nad zagadkami lub łamać ołówki nad krzyżówkami? Albo czy jest tu amator labiryntów, które należy pokonać by do czegoś dotrzeć? Kto lubi zagadki różne, kwadratowe i podłużne, niech koniecznie weźmie udział w naszym wakacyjnym konkursie!

  Wakacyjne łamigłówki Festiwalu Filmowego Kino Dzieci dla ciekawskich to propozycja dla małych i dużych na którą składają się cztery strony zabaw, gdzie królują zwierzaki gotowe do rysowania, zachęcające do quizu i krzyżówek i, po prostu, do przyjemnej zabawy (i jednak trochę nauki) :)

  Konkurs

  Wakacyjne łamigłówki Festiwalu Filmowego Kino Dzieci dla ciekawskich to także nasza propozycja na konkurs i przedsmak festiwalowych zabaw.

  Zachęcamy Was, dzieci i opiekunów, by szukać naszych łamigłówek w swoich kinach bądź w różnych, rodzinnych punktach w swoich miastach. Jeśli jednak gdzieś ich zabraknie, to nic nie stoi na przeszkodzie. Na naszej stronie możecie pobrać łamigłówki i wydrukować je własnym sumptem. Zachęcamy do zabawy.

   

  Pobierz nasze łamigłówki do rozwiązania w zakładce Dokumenty po lewej stronie.

   

  I pamiętajcie: przed przystąpieniem do łamania sobie głowy, warto przeczytać regulamin - także do pobrania w zakładce Dokumenty po lewej stronie.

   

  Do wspólnych zabaw i wyzwań zachęca VOX.

   

   

  Ilustracje: Katarzyna Walentynowicz / HOMEWORK