Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Na zewnątrz
Gdzie: Gierałtowice
Wojciecha Korfantego 7 B
Kiedy: od 01-07-2016 08:00
do 25-08-2016 20:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 5,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Wyprawy i odkrycia
Tel:32 301 15 11
E-mail:sekretariat@gok.gieraltowice.pl

Wakacje w GOK

Tegoroczne wakacje w Gminnym Ośrodku Kultury będą przebiegały pod hasłem wielkiej przygody! 

 

W tym roku zorganizujemy następujące wyjazdy. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona a pierwszeństwo mają dzieci aktualnie uczęszczające na świetlice GOK. Szczegóły w poszczególnych placówkach.

 

1 lipca - wyjazd do kina w Knurowie na premierę filmu “Bardzo fajny gigant" (w technologii 3D) - reż. Stevena Spieldberga - odpłatność 5 zł.

 

19 lipca - Skansen w Chorzowie, program edukacyjny połączony z warsztatami "Po co starzik i starka mieli tarka" (dzieci będą miały okazję ubić masło w maselnicy, wyprać pranie na tarze i zmielić zboże na żarnach) oraz "Wspólne warzenie w skansenie" pod okiem instruktorów dzieci samodzielnie przygotują tradycyjne kluski śląskie i wodzionkę - odpłatność 10 zł.

 

10 sierpnia - wyjazd do zagrody edukacyjnej w Przybynowie na Jurze, warsztaty 'Co z tego będzie, gdy kura na grzędzie' a ponadto: mini zoo, park zabaw 'kraina marzeń dzieci', muzeum wsi jurajskiej, ekspozycja maszyn rolniczych - odpłatność 15 zł.

 

25 sierpnia - wyjazd do zabytkowej sztolni Królowa Luiza w Zabrzu programy dla dzieci - wizyta w części podziemnej - program 'strefa kultury' a ponadto w części naziemnej zabawa z animatorem oraz wizyta na'BajtelGrubie' - odpłatność 10 zł.