Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Stalowa Wola
  Chopina 42
  Kiedy: od 24-08-2019 11:00
  do 24-08-2019 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Zajęcia sportowe

  W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli Sportowy Dzień w VIVO! Stalowa Wola

  Odpowiednie nawyki warto kształtować od najmłodszych lat. Jeśli uważacie, że Wasze dzieci potrzebują ruchu i mają go stanowczo za mało, to Sportowy Dzień w VIVO! Stalowa Wola jest idealną opcją! W trakcie wydarzenia, w dniu 24 sierpnia, rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych firm sportowych i być może znaleźć interesujące zajęcia skrojone na miarę potrzeb swoich pociech. 

   

   

  Z końcem wakacji letnia plaża w VIVO! ponownie stanie się miejscem pełnym wrażeń. 24 sierpnia na najmłodszych i ich rodziców będzie tu czekać wiele stoisk lokalnych firm sportowych, które przedstawią swoją ofertę skierowaną do dzieci. Dzięki akcji rodzice dowiedzą się, jakie możliwości aktywności fizycznej ma jego pociecha i na co warto zwrócić uwagę. Dodatkowo podczas Sportowego Dnia animatorki pomalują twarze maluchów. Dzieci otrzymają również kolorowe balony skręcone w najróżniejsze kształty. Najważniejszym punktem programu staną się jednak gry oraz zabawy ruchowe. Taka rekreacja, zwłaszcza w gronie innych dzieci, może podsunąć dzieciom pomysł na urozmaicenie codziennych rozrywek i aktywności.

  Dzień Sportowy w VIVO! będzie już ostatnim spotkaniem w wakacyjnej strefie.

   

  Przypominamy o ulotkach z pieczątkami, które były rozdawane przy okazji poprzednich wydarzeń. Można je było uzyskać za udział w kolejnych wakacyjnych animacjach. Każdy, kto przyniesie swoją ulotkę z 4-5 pieczątkami, otrzyma wyjątkowy zestaw - niespodziankę. 

   

  Udział w animacjach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy w godz. 11.00-17.00.