Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Figur
  Gdzie: Kraków
  Kanonicza 11
  Kiedy: od 14-10-2017 16:00
  do 14-10-2017 17:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:880-280-740
  E-mail:figurki@teatrfigur.pl

  W świecie lalek cieniowych

  Teatr Figurki zaprasza dzieci do wspólnej, teatralnej zabawy. W najbliższą sobotę, 14 października o godzinie 16:00 w księgarnio-kawiarni BONA odbędą się niezwykłe warsztaty teatru cieni. Uczestnicy poznają tajemnice lalek teatralnych ożywających na białych ekranach. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami.

   

   

  Teatr Figurki posiada patenty na długie, jesienne wieczory - nie ma lepszego lekarstwa na nudę niż lampka, latarka, tekturki i kolorowe folie. Podczas warsztatów stworzymy wspólnie niepowtarzalne teatralne lalki. Zastanowimy się jak się poruszają, czy potrafią mówić, gdzie mieszkają i jakie spotykają je przygody. Sprawdzimy co zrobić, żeby lalki szybko rosły, albo zmniejszały się i chowały w zakamarkach. Czy będą tylko czarno-białe? Może będą tańczyć? Może będą skakać w chmurach? Swoje historie opowiedzą mali konstruktorzy, którzy puszczając wodze fantazji będą mogli stworzyć swój magiczny, cieniowy świat.

  Warsztaty poprzez twórcze działanie sprzyjają rozwijaniu zdolności manualnych, pobudzają dziecięcą wyobraźnię i wrażliwość.

   

  Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacje: figurki@teatrfigur.pl lub tel. 880-280-740. Cena biletu: 15 zł.