Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Katowice
Mikołowska 26
Kiedy: od 14-11-2016 10:00
do 29-11-2016 10:00
Wiek: Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Domy Kultury i biblioteki
Tel:32 2516-431
E-mail:pm@pm.katowice.pl

VIII Wszechstronny Konkurs Konesera Polszczyzny

Pracownia Edukacji Czytelniczej, Regionalnej i Obywatelskiej Pałacu Młodzieży w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji "Wszechstronnego Konkursu Konesera Polszczyzny" pod patronatem Komisji Dydaktycznej Rady Języka Polskiego i Katedry Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego.

 

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wyłonimy Koneserów Polszczyzny zarówno wśród gimnazjalistów, jak i wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Naszym celem jest rozwijanie praktycznej umiejętności posługiwania się językiem ojczystym, właściwe używanie słów oraz związków frazeologicznych.

 

  • Pierwszy etap konkursu odbędzie się 14 listopada 2016 r. o godzinie 10.00 w sali audiowizualnej Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26, parter).
  • Etap drugi 29 listopada 2016 r. o godz. 10.00 w sali koncertowej Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Wyniki pierwszego etapu ogłosimy 22.11.2016 r. na stronie internetowej Pałacu Młodzieży w zakładce Pracownia Edukacji Czytelniczej, Regionalnej i Obywatelskiej w zakładce Konkursy.

Serdecznie zapraszamy drużynę dwuosobową reprezentującą szkołę do udziału w konkursie.

 

Wszelkie niezbędne informacje załączone zostały w regulaminie (zakładka 'dokumenty').

Zgłoszenia przyjmujemy do 9.11.2016 r. na adres wkkp.konkurs@gmail.com

 

  • UWAGA!!!
    Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest dostarczyć organizatorom wypełnione przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenia zgody dołączone do formularza zgłoszeniowego. Jest to warunek uczestnictwa we Wszechstronnym Konkursie Konesera Polszczyzny.