Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Na zewnątrz
Gdzie: Gliwice
Park Chopina
Kiedy: od 11-09-2016 11:00
do 11-09-2016 16:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Non-profit
Tel:32 231-00-31
E-mail:mzuk@mzuk.pl

VIII Edycja: Wariacje na 4 Łapy

Pracownicy, wolontariusze i przyjaciele Schroniska dla zwierząt w Gliwicach w najbliższą niedzielę po raz ósmy będą bawić się w Parku Chopina. O godz. 11:00 rozpoczną się VIII Wariacje na cztery łapy!

 

Pracownicy i wolontariusze Schroniska dla zwierząt w Gliwicach będą prezentować psy i koty, które szukają nowych domów. Uwaga - zwierzęta nie będą przekazywane nowym opiekunom w Parku Chopina. Osoby zainteresowane adopcją zostaną zaproszone do Schroniska w celu podpisania umowy adopcyjnej. We wcześniejszych latach 'Wariacje na cztery łapy' były szczęśliwe dla schroniskowych zwierząt, bo podczas każdej z edycji udawało się znaleźć dom dla kilkunastu psów i kotów.

 

W Parku Chopina będzie również okazja do spotkania z Panem Jackiem Gałuszką, słynnym behawiorystom, który będzie udzielał fachowych porad opiekunom zwierząt. Tradycyjnie już - głównym punktem programu będą pokazy psich sztuczek i umiejętności.

 

Uwaga konkurs! Podczas 'Wariacji na cztery łapy'  będziemy szukać psa najbardziej podobnego do swojego opiekuna. Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy być w Parku Chopina ok. godz. 12:30 i zgłosić chęć udziału. W jury wcieli się widownia. Mamy nadzieję na świetną zabawę, dla uczestników przewidujemy drobne upominki.