Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Kiedy: od 10-12-2017 00:00
  do 01-03-2018 00:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Non-profit
  E-mail:sekretariat@rik.pl

  Vanessa walczy z glejakiem

  Trwa walka małej Vanesski że złośliwym guzem glejakiem pnia mózgu. Walczymy o długie i normalne życie małej dziewczynki. Uratować ją może leczenie w Meksyku - potrzeba do tego 700 000 zł. 
   

   
  Liczy się każdy grosz i każda sekunda - szczegóły w linku:
   
   
  Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w ratowaniu życia dziewczynki. 
   
   
  Fundacja Rycerze i Księżniczki

  'Istnieje wiele sposobów niesienia pomocy ludziom, ale tylko jeden sposób na życie: pomagać ludziom'

  Naszym celem jest niesienie pomocy tym, którzy zmagają się z wyjątkowo poważnymi i trudno uleczalnymi chorobami. Nasza Fundacja powstała z potrzeby serca, stąd indywidualne podejście do każdego z Podopiecznych oraz głębokie zaangażowanie w walkę o ich życie oraz powrót do zdrowia. Wszystkie nasze działania są wspólną pracą Darczyńców oraz Fundacji.

   

  Codziennie aktywnie angażujemy się w pomoc naszym Podopiecznym, wspierając ich na każdym etapie zbiórki. Potrafimy sprawnie i efektywnie pokierować zbiórką, przygotować niezbędne materiały, zainspirować innych do działania, podarować swoje serce i czas.

   

  Naszą siłą napędową są nasze dzieci. To dla nich chcemy zmieniać świat. W stałym zespole fundacji jest 6 mam. Mimo, że żadna z nas nie była w sytuacji, w jakiej znajdują się rodzice naszych najmłodszych Podopiecznych, doskonale wiemy co czują, rozumiemy ich strach, przerażenie i odwagę by walczyć o ich życie i zdrowie.

   

  Wiemy ile możliwości daje współczesna medycyna, na bieżąco śledzimy najnowsze doniesienia i publikacje światowej sprawy specjalistów. Mówi się, że ratując jedno życie, ratuje się cały świat. Wierzymy, że każde uratowane dziecko, każda udana operacja, każda nowatorska terapia pomogą w przyszłości innym chorym i potrzebującym, dlatego tak ważne jest dzisiejsze wsparcie.