Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 25-05-2019 10:00
  do 25-05-2019 15:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Konkursy
  Tel:664 633 955
  E-mail:szachy@dwiewieze.krakow.p

  Turniej Szachowy dla dzieci do lat 12

  Od lutego w Galerii Bronowice najmłodsi zgłębiają tajniki królewskiej gry podczas cyklicznych spotkań szachowych. Już 25 maja, w godz. 10.00-15.00, dzieci do lat 12 będą miały szansę sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce podczas kolejnego już Turnieju Szachowego. Na każdego z uczestników czekają atrakcyjne upominki.

   

   

  Szachy są sprzymierzeńcem przyszłych strategów, wzmacniają sprawność emocjonalną oraz intelektualną. Królewska gra to także doskonała okazja do zawierania nowych znajomości, szczególnie jeśli podwalinami jest wspólna pasja. Już wkrótce mali miłośnicy taktycznych rozgrywek będą mieli szansę udziału w Turnieju Szachowym Grand Prix Galeria Bronowice, dla dzieci do lat 12. Zawody będą rozgrywane na dystansie 9 rund. Każdy z uczestników otrzyma dyplom, a  laureaci Grand Prix  -  karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz medale. W zabawie może uczestniczyć maksymalnie 60 graczy, a o tym kto będzie miał możliwość rozegrania planszowych batalii zdecyduje kolejność zgłoszeń. 

  Zgłoszenia należy przesyłać do 22 maja na adres: szachy@dwiewieze.krakow.pl oraz poprzez serwis www.chessarbiter.com.

  Wydarzenie odbędzie się 25 maja, w Galerii Bronowice, w tzw. strefie co-workingu na poziomie +1. Tego dnia punkt wyłączony będzie z normalnego użytkowania, aby nie zakłócać przebiegu rozgrywek.

  Serdecznie zapraszamy!