Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Fundacja Nowe Pokolenie
  Gdzie: Bydgoszcz
  A.G. Siedleckiego 12
  Kiedy: od 11-04-2018 15:30
  Wiek: Przedszkolak
  Cena: darmowe
  Kategoria: Taniec
  Tel:52 371-10-51, 793-101-280
  E-mail:fundacja@nowe-pokolenie.pl

  Trwają zapisy do grupy tanecznej

  W Domu Edukacyjno- Kulturalnym 'Regnum' zabawa na całego! Trwają zapisy do taneczej grupy 'Iskierki'. Nazwa grupy pochodzi od energii jaką młodzi tancerze emanują na parkiecie tanecznym.

   

   

  Iskierki to radosne, pełne energii i zapału dzieci. Szybko się uczą, chętnie uczestniczą w zajęciach oraz lubią pracę w grupie. Ambitnie podchodzą do nowych choreografii, które z niecierpliwością chcą pokazać najbliższym. 

  Celem zajęć jest zachęcenie dzieci do kontynuowania tańca w przyszłości, poznanie swojej wartości oraz znalezienie radości z ruchu.

   

  Iskierki uczą różnorodności tanecznej, od tańców integracyjnych przez towarzyski do współczesnego. Dzieci na zajęciach rozwijają się tanecznie oraz pobudzają wyobraźnię. 

   

  - W planach naszej grupy jest rozwinięcie umiejętności, nauka poczucia rytmu, poznanie kilku układów tanecznych, a na koniec roku weźmiemy udział w pokazie dla rodziców - opowiada Dominika Kwinatl, instruktor grupy.

   

  Taniec dla dzieci to najlepszy sposób na integrację w grupie, poprawia sprawność fizyczną oraz wszechstronny rozwój, ale przede wszystkich to dobra zabawa!

   

  - Taniec dla mnie to sposób wyrażania siebie, spełnianie marzeń, ciagłe dążenie do doskonałości, a poprzez pracę z dziećmi i młodzieżą mogę przekazywać wiedzę, pomysły i radość na młode pokolenie - dodaje Pani Dominika.

   

  Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na pierwsze BEZPŁATNE zajecia! Już 11 kwietnia o godz. 15:30. Zapisy: 793 101 280, fundacja@nowe-pokolenie.pl