Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Gdańska 18
  Kiedy: od 08-10-2017 10:30
  do 08-10-2017 12:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 13,90 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 791 14 00
  E-mail:zabrze@multikino.pl

  Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor

  Najpopularniejsza ciuchcia świata powraca. Przed Tomkiem przygoda życia! 'Wyprawa poza wyspę Sodor' gwarantuje ekscytującą fabułę pełną zwrotów akcji i tradycyjnie przynosi wiele wpadających w ucho melodii. W historii opartej na popularnej serii książkowej pojawi się wiele nowych, emocjonujących wątków.

   

  W najnowszym filmie o przygodach Tomka czekają go perypetie, jakich jeszcze wspólnie nie doświadczyliśmy - zew przygody powiedzie go poza wyspę, na której spędził całe dotychczasowe życie. Czego tam nie będzie!  

   

  Mamy dla Was bezpłatne wejściówki! Szczegółów szukajcie na Fb Pozytywki.

  seanse:

  • niedziela 08.10 godz.10.30
  • niedziela 08.10 godz.12.00
   
   

  Tomek pozna lokomotywy, jakich jeszcze nigdy nie widział. Jedna z nich ma nawet supermoc: potrafi być niewidzialna - a przynajmniej tak utrzymuje. Ale nie wszyscy nowi znajomi Tomka mają dobre zamiary. Kiedy bohater wpakuje się w tarapaty, jego przyjaciele z wyspy Sodor wyruszą, aby mu pomóc. Ekspedycja ratunkowa nie będzie jednak przebiegała bezproblemowo. Wszyscy bohaterowie sporo się w jej trakcie nauczą. Przekonają się na przykład, co jest silniejsze: rywalizacja i ambicje czy też prawdziwa przyjaźń. 

  'Tomek i przyjaciele' to historia wymyślona ponad 70 lat temu przez brytyjskiego duchownego Wilberta Awdry’ego jako bajka dla jego syna. Ten niepozorny pomysł szybko przerodził się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych (a potem filmowych) dla dzieci w wieku przedszkolnym, triumfując w rankingach popularności na całym świecie. Do tej pory powstało ponad 400 odcinków seriali telewizyjnych, 12 filmów pełnometrażowych oraz 14 serwisów internetowych w dziewięciu językach opartych na postaci Tomka i przyjaciół. Zabawki z tej serii sprzedawane są w rekordowych nakładach na całym świecie, głównie ze względu na walory edukacyjne i wartości utożsamiane z sympatyczną lokomotywką - są nimi chęć odkrywania, przyjaźń oraz moc współpracy.

   

  O Porankach w Multikinie:

   

  Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych atrakcji. 

   

  'Poranki' i oferta dla Przedszkoli

  Od poniedziałku do piątku, począwszy od 9 października, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu 'Moja Pierwsza Wizyta w Kinie' (minimalna grupa to 15 dzieci). 

  Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie