Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Sztolnia Królowa Luiza
  Gdzie: Zabrze
  Łaźnia Łańcuszkowa, ul. Wolności 408
  Kiedy: od 24-03-2019 16:00
  do 17-11-2019 16:00
  Cena: od 15,00
  do 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 271 40 77
  E-mail:biuro@muzeumgornictwa.pl

  Teatralne Niedziele

  Czas na NOWOŚĆ! Coś nowego, ciekawego i co najważniejsze COŚ dla całej rodziny! 

  Spektakle teatralne dla wszystkich, tych małych i dużych.

   

  Kwietniowa niedziela, tuż przed godziną 16:00, zabrzańską ulicą Wolności szybciutko, z widocznym podekscytowaniem śpieszą do Łaźni Łańcuszkowej dzieciaki w towarzystwie nie mniej zadowolonych opiekunów. Już za kilka chwil znajdą się w magicznym świecie - otoczeni dziedzictwem industrialnym Łaźni, zanurzą się w teatrze. A wiadomo, że teatr jest po to, by wszystko było inne, niż dotąd…

   

  Sztolnia Królowa Luiza oraz Lufcik na Korbkę stworzyli projekt Teatralny Bajtel. W historycznych wnętrzach Łaźni Łańcuszkowej prezentują spektakle oparte na motywach śląskich legend. Podczas najbliższego spotkania, 14.04. o godz. 16:00, zapraszamy na przedstawienie pt. "Teo, śląski dinozaur". Historię teropoda, który żył w Lisowicach, ale bardzo chciał znaleźć przyjaciół.

  Lufcik na Korbkę to kolektyw artystyczny, opierający swe prezentacje na wielorakich technikach scenicznych - żywy plan, kuglarstwo, teatr lalek, teatr tańca, koncert, pantomima, fireshow. Dla dużych i dla małych. Bajki i bery są bardzo mocno związane tak z kulturą, jak i naszą tożsamością. Lufcik na korbkę pomoże poznać dzieciom część historii regionu, z którego pochodzą. 

   

   

  Najbliższe terminy:


  14.04.2019 - ,,Teo, śląski dinozaur'- to niegroźny, odrobinę zagubiony dinozaur, który przespał fakt, że jego gatunek wyginął. Jak potoczą się dalej jego losy? Dowiesz się tego już w październiku w Sztolni Królowa Luiza.

   

  Lufcik na Korbkę


  Miejsce - Łaźnia Łańcuszkowa, ul. Wolności 408, Zabrze
  Godzina - 16:00
  Bilety - ulgowy 15 zł, normalny 20 zł, do nabycia w kasach i on line - 

  <<< Link do rezerwacji biletów - zakładka ‚Rezerwuj bilet’ <<<