Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Łominaki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 07-11-2019 11:37
  do 09-11-2019 20:00
  Wiek: Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:505966464

  Targi Polskich Projektantów w Galerii Łomianki

  Chcesz wnieść odrobinę szaleństwa do swojego jesiennego stylu i wyróżnić się z tłumu? A może myślisz o tym by rozgrzać bliską osobę jakimś wyjątkowym podarunkiem? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco koniecznie odwiedź Galerię Łomianki w dniach 7-9 listopada i zobacz, co mają do zaoferowania polscy projektanci na targach mody Hello Fashion.

  Oryginalne kroje i wzory, wyjątkowej jakości materiały oraz precyzyjnie wykonane detale ręcznej roboty to tylko niektóre z zalet produktów, które czekać będą na wielbicieli mody na kolejnych Targach Polskich Projektantów. O Twój wzrok walczyć będą akcesoria, ozdoby i stroje przekonujące nie tylko walorami estetycznymi, ale też funkcjonalnością. Przyjdź i daj zainspirować się polskim twórcom oraz pomóż w popularyzacji ich dzieł, a przy tym znajdź wyjątkowe prezenty świąteczne dla najbliższych.

  Targi Polskich Projektantów odbędą się w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Zapraszamy na miejsce w godzinach pracy galerii.