Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Małego Widza
  Gdzie: Warszawa
  SCEK, ul. Jezuicka 4
  Kiedy: od 16-09-2017 10:00
  do 17-12-2017 16:00
  Cena: od 30,00
  do 60,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:+48 512 622 215
  E-mail:bilety@teatrmalegowidza.pl

  TAKE PART IN ART

  Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych - TAKE PART IN ART organizowany przez Teatr Małego Widza i współfinansowany ze środków m.st. Warszawy, to pierwsze w Polsce i jedyne w Warszawie tak duże wydarzenie promujące ideę nurtu 'teatru inicjacyjnego' - teatru dla dzieci od 1. roku życia.

  Dzięki sukcesowi pierwszej edycji festiwalu z 2015 roku i ogromnemu zainteresowaniu widzów, festiwal TAKE PART IN ART otrzymał dofinansowanie m.st. Warszawy na kolejne edycje w latach 2017-2019. 

   

  Podczas drugiej edycji festiwalu od września do grudnia 2017 roku będziemy gościć na scenie Starej Prochowni 6 znakomitych teatrów z całego świata z 8 niezwykłymi przedstawieniami. Zaproszeni artyści z Włoch, Belgii, Austrii, Hiszpanii i Kanady od lat zajmują się realizacją spektakli dla NAJmłodszych. Odbędzie się 59 spektakli dla blisko 4,5 tysiąca widzów, w tym 16 bezpłatnych spektakli dla dzieci ze stołecznych żłobków i przedszkoli.

  Twórcy festiwalowych spektakli w oryginalny sposób posługują się językiem dostosowanym do percepcji, sposobu poznawania i rozumienia świata przez najmłodsze dzieci. Reprezentują odrębne i niepowtarzalne koncepcje artystyczne, co pokazuje, jak wiele może być pomysłów na inspirujący teatr dla maluchów. Spektakle TAKE PART IN ART to w przeważającej większości historie opowiedziane bez słów - wymalowane emocjami za pomocą ruchu, dźwięku, światła i poetyckich obrazów, natomiast celem nadrzędnym wszystkich spektakli jest nawiązanie dialogu z NAJmłodszym odbiorcą. Jako twórcy teatru dla dzieci wierzymy, że zanurzenie w sztuce i uczestnictwo w procesie artystycznym od najmłodszych lat ma ogromny wpływ na rozwój kreatywności, wrażliwości, inteligencji emocjonalnej i kompetencji każdego człowieka. 

   

  LABORATORIUM TEATRU

  TAKE PART IN ART to również cykl bezpłatnych warsztatów dla 50 nauczycieli z warszawskich żłobków oraz specjalny program LABORATORIUM TEATRU dla dzieci i osób zainteresowanych tematyką tworzenia teatru dla najmłodszych - artystów i animatorów. 

  Program i szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach można uzyskać na stronie internetowej festiwalu: www.takepartinart.pl.

  Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej - link w zakładce KUP BILET po lewej stronie