Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Strefa dzieci
  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 04-02-2019 17:00
  do 17-06-2019 17:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:664 633 955
  E-mail:szachy@dwiewieze.krakow.pl

  Szachowe Spotkania dla dzieci

   

  W Galerii Bronowice na najmłodszych amatorów gier taktycznych czeka nie lada okazja. Z początkiem lutego ruszyła tu seria bezpłatnych szachowych spotkań, podczas których mali gracze zgłębią tajniki królewskiej gry. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek, w godz. 17.00-18.00.

   

  W szachy grywano w Indiach już w VI wieku. Obecnie nadal cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Od graczy wymagają strategicznego i taktycznego myślenia, które kształtowane od najmłodszych lat niesie szereg korzyści. Królewska gra wpływa między innymi na poprawę umiejętności intelektualnych i emocjonalnych, a także zwiększa IQ oraz posiada wartości terapeutyczne.

  Szachowe spotkania dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 organizowane są na poziomie początkującym. W zajęciach, które odbywają się w Grzybku nieopodal Restauracji Polakowski, można brać udział aż do 17 czerwca. W ramach projektu uczestnicy od podstaw poznają zasady gry oraz będą rozgrywać między sobą turnieje. Dla tych, którzy złapią szachowego bakcyla, będzie istniała możliwość zapisania się do klubu pasjonatów królewskiej gry - Dwie Wieże Kraków.