Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach
  Gdzie: Katowice
  Teatralna 2, Scena w Malarni
  Kiedy: od 16-01-2019 10:00
  do 06-03-2019 10:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: od 25,00
  do 35,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:+48 32 258 72 51
  E-mail:teatrslaski@teatrslaski.art.pl

  Staś i Zła Noga

  Staś przyjaźni się ze swoją Złą Nogą, ale Mama powoli zaczyna martwić się, że ten nietypowy przyjaciel sprowadzi na jej syna nieszczęście. Chłopiec, choć nie traci dobrego humoru, zaczyna przynosić ze szkoły kiepskie oceny i powoli traci kolejnych znajomych. Mama również wydaje się nie mieć szczególnego szczęścia do międzyludzkich relacji. Czy Zła Noga jest naprawdę taka zła? A może to tylko wymysł Stasia, który próbuje wymigać się od obowiązków i kar?

   

  'Staś i Zła Noga' to opowieść o kilkunastoletnim chłopcu z niepełnosprawnością, którego samotnie wychowuje Mama. O ich zmaganiach z codzienną rzeczywistością, przezwyciężaniu przeciwności i poszukiwaniu przyjaciół. Wszystko to podszyte solidną dawką ironicznego humoru, bo przecież ta historia to znacznie więcej! Mama walczy z systemem, Staś trenuje zdolności telepatyczne, a Zła Noga marzy, by zostać kosmonautką. Jak więc potoczą się ich historie?

  Spektakl nie tylko dla młodego widza.

   

   


  Spektakl powstaje na bazie komiksu 'Przygody Stasia i Złej Nogi' i jest koprodukcją ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora ATENEUM.


  Działania edukacyjno- terapeutyczne towarzyszące spektaklowi przygotowano we współpracy z Fundacją Iskierka. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tę kooperację: Joli Czernickiej - Siweckiej (Prezes Fundacji Iskierka), Marioli Czernohorskiej (Dyrektor Operacyjna), Anecie Klimek - Jędryce, Aleksandrze Kalecie - Żmudzie, Grażynie Siweckiej i  Magdzie Stajno.

   

  Szczegółowy kalendarz spektakli znajdziecie na stronie Teatru.

  Miejsce: Scena w Malarni, ul.Teatralna 2a