Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Krosno
  Bieszczadzka 29
  Kiedy: od 02-03-2019 11:00
  do 02-03-2019 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Konkursy
  Tel:13 433 46 70
  E-mail:vivo.krosno@vivo-shopping.com

  
Spotkanie ze Świnką Peppą w VIVO! Krosno

  Już 2 marca VIVO! Krosno zamieni się w bajkową krainę pełną atrakcji i niespodzianek dla dzieci. W tym dniu centrum handlowe odwiedzi bohaterka popularnej kreskówki - ciekawa świata i uwielbiająca przygody Świnka Peppa. Towarzyszyć jej będzie brat George. 

   

   

  W pierwszą sobotę marca centrum handlowe VIVO! Krosno zamieni się w wesołe miasteczko Świnki Peppy i George’a. Z bohaterami znanej i lubianej bajki będzie można spotkać się w godz. 11.00-17.00 na Placu Centralnym galerii handlowej.

  W tym dniu w specjalnie przygotowanej Strefie Animacji dzieci wezmą udział w grach zręcznościowych oraz licznych konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Podczas wydarzenia, oprócz dobrej zabawy, na dzieci czekać będzie Mini Studio, w którym najmłodsi wcielą się w zawodowych prezenterów i nagrają pozdrowienia dla ulubionych bohaterów bajki. Autor najciekawszego nagrania zostanie zaproszony do studia TVP ABC na spotkanie ze Świnką Peppą. Dodatkowo zwycięzca zobaczy studio telewizyjne "od kuchni" i zapozna się z jego zakamarkami. Organizatorzy przygotowali również Studio Foto, gdzie dzieci zrobią sobie zdjęcia i przybiją piątkę z ulubionymi postaciami. W strefie Green Wall, każdy kto wykona fotografię z wydarzenia będzie mógł ją przesłać na swojego maila i zachować na pamiątkę. Ponadto VIVO! Krosno zaprasza małych kinomanów do Mini Kina TVP ABC, gdzie każdy zainteresowany obejrzy fascynujące przygody Świnki Peppy i jej brata. Z kolei Charakteryzatornia, to strefa w której na twarzach najmłodszych pojawią się oryginalne malunki. 

   

  Regulamin konkursu “Baw się z Peppą i TVP ABC" oraz szczegóły akcji na: www.peppatour.x-5.pl

   

   

  Serdecznie zapraszamy!