Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Stalowa Wola
  Fryderyka Chopina 42
  Kiedy: od 11-02-2019 10:00
  do 26-02-2019 21:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:15 306 24 00
  E-mail:stalowawola@vivo-shopping.com

  Spotkanie z Superbohaterami w VIVO! Stalowa Wola

  Dotychczas Superbohaterów można było oglądać głównie na szklanych ekranach bądź na łamach komiksów. Wszystko zmieni się 11 lutego! Tego dnia w VIVO! Stalowa Wola pojawią się postacie o nadludzkich umiejętnościach: Hulk, Spider-Man, Thor, Wonder Woman, Batman, Kapitan Ameryka oraz Iron Man.

   

   

   W dniach 11-26 lutego wszyscy chętni będą mieli szansę stanąć oko w oko z kultowymi bohaterami z wielkich ekranów i oldschoolowych wydań komiksów. W VIVO! Stalowa Wola na fanów klasycznych Marvelowskich produkcji i nie tylko czekać będą Hulk, Spider-Man, Thor, Wonder Woman, Batman, Kapitan Ameryka oraz Iron Man w rzeczywistych rozmiarach. Ekspozycja plastycznych postaci Superbohaterów umożliwi widzowi bezpośredni kontakt i osobiste wykonanie pamiątkowego zdjęcia aż na siedmiu zaaranżowanych na tę okazję wyspach. Dodatkowo uruchomione zostaną trzy punkty interaktywne -  kioski informacyjne. 

   

  Spotkanie z Superbohaterami będzie również doskonałym pomysłem na zorganizowanie wolnego czasu najmłodszym, którzy już wkrótce rozpoczynają ferie zimowe w województwie podkarpackim. Instalację prezentującą Superbohaterów, znanych szerokiej publiczności z wielu produkcji filmowych i starszych wydań komiksów, podziwiać będzie można w poszczególnych lokalizacjach na pasażu, w godzinach otwarcia centrum. Wydarzenie jest bezpłatne.