Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Zawiercie
Piastowska 1
Kiedy: od 19-10-2016 16:00
do 19-10-2016 17:00
Wiek: Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:32 672 28 82
E-mail:sekretariat@mok.pl

Spotkanie inauguracyjne Klubu Młodzieży Piszącej

 

Piszesz wiersze, opowiadania? Chowasz je do szuflady? Obawiasz się, że twoje juwenilia są słabe? Boisz się krytyki? Ukrywasz swoje utwory ponieważ uważasz, że w dobie internetu pisanie wierszy nie zostanie zrozumiane, jest passé i nie przystoi do szaleńczo rozpędzonych, nastawionych na robienie kariery, czasów? Zupełnie niepotrzebnie!

 

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych literaturą na spotkanie inauguracyjne Klubu Młodzieży Piszącej. Spotkajmy się w grupie, poznajmy, wymieńmy się doświadczeniami, porozmawiajmy o swoich kulturowych fascynacjach, zaprezentujmy się sobie nawzajem od tej najlepszej, wrażliwej na słowo strony. Pokażmy swoje utwory, abyśmy mogli wzajemnie je przeczytać, przeanalizować, zinterpretować i w kulturalny sposób wyrazić o nich swoją opinię.

 

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w środę 19 października 2016 o godzinie 16:00 w sali 307 Miejskiego Ośrodka Kultury 'Centrum' im. Adama Mickiewicza w Zawierciu.

 

Czekamy na Ciebie i Twoje utwory!