Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 15-09-2018 13:00
  do 15-09-2018 17:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Spotkania z Teatrzykiem. Dawka kultury dla najmłodszych w Galerii Łomianki

  Mówi się, ze człowiek tworzy kulturę, ale i kultura… tworzy człowieka. Warto już od najmłodszych lat uwrażliwiać dzieci na sztukę i kształtować pozytywne postawy w obcowaniu z nią. 'Spotkania z Teatrzykiem' w Galerii Łomianki udowadniają, że sobota w centrum handlowym nie musi generować 'wychowawczego poczucia winy'! Już 15 września (sobota) o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się bezpłatne spektakle dla najmłodszych.

   

   

  Wrześniowe przedstawienie 'Szewc Dratewka' opiera się na dobrze znanej nam wszystkim  baśni pod tym samym tytułem, autorstwa Janiny Porazińskiej. Jeżeli jednak myślicie, że znacie przygody Dratewki, to jesteście w błędzie. Okazuje się, bowiem że pewne występujące postacie, które z pozoru wyglądają na bardzo niewinne oraz smok ziejący ogniem, całkowicie zmieniają tok wydarzeń spektaklu. 


  Dratewka jest skromnym szewczykiem, który przemierza miasto w poszukiwaniu ludzi, którym mógłby ofiarować swoją mistrzowską pomoc.Pogodna postać Szewca Dratewki z łatwością nawiązuje kontakt z najmłodszą publicznością i wprowadza ją do pełnego przygód świata. Jakie niespodzianki go czekają, przekonajcie się sami!

   

  Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje - wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.