Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 16-06-2018 13:00
  do 16-06-2018 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Spotkania z Teatrzykiem

  Mówi się, ze człowiek tworzy kulturę, ale i kultura… tworzy człowieka. Warto już od najmłodszych lat uwrażliwiać dzieci na sztukę i kształtować pozytywne postawy w obcowaniu z nią. 'Spotkania z Teatrzykiem' w Galerii Łomianki udowadniają, że sobota w centrum handlowym nie musi generować 'wychowawczego poczucia winy'! Już 16 czerwca o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się bezpłatne spektakle dla najmłodszych.

   

   

   W najbliższą sobotę w Galerii Łomianki wystawiony zostanie spektakl 'Kociołek i Bajeczka'. W starej bibliotece mały chochlik wrzucił do kociołka bajki, baśnie i legendy. Podgrzał, wymieszał i przyprawił… Czy wilk zawsze bywa zły? Czy złota rybka może spełnić swoje własne życzenie i jak długo spała śpiąca królewna? Odpowiedzi na te pytania już w krótce!

  Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje - wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.