Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 20-05-2020 19:00
  do 23-05-2020 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Spółdzielnia Bajek TĘCZA zaprasza na 4. rozdział bajki!

  Kochani Spółdzielcy, Drodzy Widzowie,

  Spółdzielnia Bajek TĘCZA nie ustaje w działaniach. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie wysyłacie nam kolejne prace, to dzięki Wam nasza BAJKA Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU może się opowiadać! Pani Marysia i cały zespół pracują na pełnych obrotach, żebyście co tydzień mogli wysłuchać kolejnych przygód Mistrza Pokera,  Blobla i reszty przyjaciół. 

   

   


   

  Z tym większą przyjemnością ogłaszamy, że kolejny, już 4. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU opublikujemy już  20.05 o 19:00. Tym razem przeczyta go dla Was znakomity aktor i mistrz dubbingu Krzysztof Grębski! 

  A nagranie znajdziecie  >>TUTAJ<<

  Myślicie, że w zamkniętym teatrze nic się nie dzieje? Mylicie się. Z najciemniejszych zakamarków wychodzą, wyfruwają i wypełzają ośmielone nieobecnością ludzi Najdziwniejsze Stworzenia. Niezupełnie podoba się to panu portierowi, który postanawia je schwytać i oddać do ZOO. Na pomoc uwięzionym wyrusza jednonogi Moli. Ich tropem podąża jednak jeszcze ktoś inny…

   


  ZADANIE nr 4

  Dostaliśmy od Was prośby o więcej czasu na przygotowanie zadań. Dlatego na kolejne zadanie macie czas aż do następnej soboty - 23.05 !

  Wiemy już, że Wasza wyobraźnia nie ma granic w wymyślaniu Najdziwniejszych Stworzeń. Ale bardzo nas ciekawi, jak wyobrażacie sobie ludzkich bohaterów naszej BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, czyli pana portiera, dyrektora teatru, panią Grażynę i prezesa ZOO. Czekamy na Wasze prace w dowolnej technice. 

  Prace wyślijcie jak zawsze do Pani Marysi na adres: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl - koniecznie wraz z wypełnionym przez Waszych opiekunów formularzem.


  Uwaga: Jeśli ktoś z Was wciąż jeszcze nie miał okazji wysłuchać BAJEK Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, nie martwcie się! Wszystkie filmy SPÓŁDZIELNI BAJEK TĘCZA są przez cały czas dostępne na stronie www teatru!  Znajdziecie je   >>TUTAJ<<