Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 06-05-2020 19:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Spółdzielnia Bajek TĘCZA zaprasza na 2. rozdział bajki!

  Spółdzielnia Bajek TĘCZA pracuje pełną parą! Z przyjemnością zapraszamy Was na drugi rozdział naszej wspólnej BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. 
  Możecie go posłuchać już w najbliższą środę - 6.05 o 19:00 - tym razem w interpretacji naszego wspaniałego aktora Konrada Kujawskiego. >>>KLIKNIJ TUTAJ<<< 

   


  Spółdzielnia Bajek TĘCZA powstała w kwietniu 2020 z tęsknoty za widzami. To wirtualne miejsce, w którym razem z dziećmi dzielimy się wyobraźnią i tworzymy historie. Raz w tygodniu prosimy małych Spółdzielców o inspiracje: prace plastyczne, fotograficzne, dźwiękowe na podany temat. Na podstawie rysunków nadesłanych przez dzieci w ubiegłym tygodniu powstał pierwszy odcinek BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, napisany przez Marię Wojtyszko i nagrany przez aktorkę Annę Makowską-Kowalczyk. 

  Jesteście ciekawi, jakie przygody czekają Mistrza Pokera, Bloblo, Czesia, Królewnę Pogodę oraz Moli? Jakie jeszcze stworzenia kryją się w zakamarkach zamkniętego teatru? Wszystkiego dowiecie się już za dwa dni! Zapraszamy! 
   

  Stwory 650  Wszystkie części BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU są dostępne na stronie www Wrocławskiego Teatru Lalek: >>>TUTAJ<<<  


  PS. Kolejnego zadania ze Spółdzielni Bajek TĘCZA spodziewajcie się już w środę po 2. rozdziale. 

  #spoldzielniabajek #zostanwdomu #zostajewdomu