Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
Gdzie: Wodzisław Śląski
ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Kiedy: od 04-06-2016 18:00
do 04-06-2016 20:30
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: 15,00 zł/osoba
Kategoria: Koncerty i widowiska
Tel:324554855
E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

Spektakl taneczny 'DANCE PASSION KTT SPIN'

Samba, rumba, cha-cha, passo doble, walc angielski, jive, czyli taniec towarzyski zawładnie sceną Wodzisławskiego Centrum Kultury już wkrótce.

 

Energia, pasja, talent, widowiskowe kostiumy i zapierające dech w piersiach choreografie i porywająca muzyka - to wszystko określa styl tancerzy Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego "ARA" w WCK. Swoje pokazy serwują publiczności nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. To brązowi medaliści Mistrzostw Polski PTT Formacji Tanecznych w Kraśniku. Na swoim koncie od lat gromadzą liczne, prestiżowe nagrody taneczne. To wszystko za sprawą trenerki i choreografki Elżbiety Lasockiej. W czerwcu wystąpią dla wodzisławskiej publiczności.

 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN pod nazwą "DANCE PASSION KTT SPIN" 4 czerwca 2016 r. na godz. 18:00.

 

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży w zakładce Kup bilet. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.