Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Pod dachem
Gdzie: Katowice
Mikołowska 26
Kiedy: od 16-12-2016 19:00
do 16-12-2016 22:00
Wiek: Nastolatek
Cena: od 60,00
do 80,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:(32) 2516-433
E-mail:pm@pm.katowice.pl

Spektakl: Bals Spectacles De Paris - Paryż Nocą

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny klimat francuskiej piosenki i Paryża lat 50 i 60 tych!
Muzyka, taniec i piękne kostiumy pozwolą przybliżyć Państwu obraz Paryża z jego najpiękniejszych lat. Kawiarnie, spacery brzegiem Sekwany, spotkania artystów, malarze, kwiaciarki, musicale, czyli jednym słowem Paryska Bohema. Najsłynniejsze piosenki Edith Piaf, Gilberta Bécaud, Yves Montanda i Charlesa Aznavoura: "La Foule", "Non je ne regrette rien", "Les feuilles Mortes", "Le Bourgeois", "Nathalie", to niektóre z wykonywanych w spektaklu utworów.

Twórcą tego wyjątkowego widowiska jest Fred Solar, artysta, producent i mecenas kultury. Karierę w branży muzyczno - rozrywkowej Fred Solar rozpoczął w drugiej połowie lat siedemdziesiątych i rozwija ją z powodzeniem do dnia dzisiejszego. To on był twórcą fantastycznych spotkań z artystami Paryża, na których oprócz tradycyjnego udziału w koncercie widzowie byli zapraszani na scenę do wspólnej zabawy, stawali się jego nieodłączną częścią. Takie bale - spektakle stały się niezwykle popularne we Francji, Belgii, Szwajcarii i wielu innych krajach, gdzie Fred zawitał ze swoją ideą. Do Polski Fred Solar przyjedzie już jesienią br., na pierwsze tournée ,,Bals Spectacles de Paris".

Do projektu zostali zaproszeni profesjonalni artyści muzycy i tancerze pochodzący z renomowanych grup artystycznych i zespołów baletowych.
Francuskie walce, tango, kankan i wiele innych utworów przenoszą widzów w świat paryskiego kabaretu. Barwne kostiumy, wspaniali tancerze, muzycy i wiodące brzmienie akordeonu podkreślają niesamowitą atmosferę Paryża nocą.
Spektakl - bal to Show, w trakcie którego widzowie zostaną zaproszeni do czynnego udziału w klimacie francuskich melodii!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY - TAK BAWI SIĘ PARYŻ NOCĄ! (:

 

Bilety w cenie od 60 do 80 zł.