Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
  • Wi-fi
Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
Gdzie: Wodzisław Śląski
Kubsza 17
Kiedy: od 21-02-2016 16:00
do 21-02-2016 18:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:(32)455 48 55
E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

Śnieżka i krasnale

 

'Za siedmioma górami, za siedmioma lasami...', tymi słowami rozpoczyna się niejedna bajkowa historia. Ta, na którą zaprasza Wodzisławskiego Centrum Kultury w ramach cyklu 'Rodzinnych Spotkań z Teatrem' będzie autorską interpretacją znanej na całym świecie bajki o Królewnie Śnieżce.  

 

"Rodzinne Spotkania z Teatrem" to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Tym razem na deskach wodzisławskiej sceny będziemy gościć aktorów z rybnickiego Teatru Rondo. Spektakl 'Śnieżka i krasnale' odbędzie się już 31 stycznia o godzinie 16:00. 

 

- Będzie to zabawna opowieść o Śnieżce, krasnoludkach i złej macosze, która wyrzuca Śnieżkę do lasu na pastwę dzikich zwierząt. Śnieżka postanawia odnaleźć w lesie krasnoludki i zamieszkać z nimi. W wędrówce towarzyszy jej lusterko, a co z tego wyniknie? Koniecznie musicie to zobaczyć! - zachęca Izabela Karwot, reżyserka spektaklu. 

 

Bilety na przedstawienie w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży . 

 

 

Przed spektaklem Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę bezpłatnego cyklu 'Bawmy się razem'. Już od godziny 15:00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zabawach ze Studiem Kreatornia.