Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach
  Gdzie: Czerwionka-Leszczyny
  3 Maja 36A
  Kiedy: od 09-04-2016 19:00
  do 09-04-2016 21:30
  Wiek: Nastolatek
  Cena: 35,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:32 43-18-955
  E-mail:sekretariat@mokcl.pl

  Skubas w CKE

  Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. W swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. W produkcji płyty Skubas postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń.

  "Wilczełyko" wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności. Na płycie w produkcji brali udział tacy znakomici artyści jak Smolik, Emade, Kev Fox, Wojciech Sobura czy Mariusz Wróblewski.

  'Na pewno jedno z odkryć roku. Brakowało u nas takiej płyty' --- Piotr Metz, WPROST
  'Dobra polska płyta nie przejdzie niezauważona' - Bartek Chaciński, POLIFONIA
  'Jesienią bezapelacyjne odkrycie na polskiej scenie - Skubas' - Artur Rawicz zapowiadał debiutancką płytę Skubasa, CGM.pl

  Debiutancka płyta "Wilczełyko" tego młodego, pochodzącego z Lublina wokalisty i kompozytora, została uznana przez publiczność i krytyków muzycznych za jedną z najlepszych polskich płyt 2012 roku. Został doceniony jako utalentowany kompozytor i autor tekstów, a także wokalista obdarzony wyjątkowym głosem. Drugi album "Blask" zdecydowanie potwierdził pozycję Skubasa na rynku muzycznym.

  Artysta otrzymał 4 nominacje do Fryderyków: jako Debiut Roku i Utwór Roku (za piosenkę "Linoskoczek") w 2013 r. oraz Album roku - elektronika/indie/alternatywa i Utwór roku (za piosenkę "Nie mam dla Ciebie miłości") w 2015.Singiel 'Nie mam dla Ciebie miłości' zawędrował na I miejsce Listy Przebojów Programu 3.
  Występował m.in. na festiwalu SoundCity w Liverpoolu, Open’er Festival, Malta Festivalu, Festiwalu w Jarocinie i innych. Skubas współpracował z różnymi artystami jak np.: Smolik, Novika, Envee, Kayah, 15 Minut Projekt czy Matt Kowalsky.

  Bilet w cenie 35 zł do nabycia w kasie CKE oraz na www.ckecl.pl/kup-bilet