Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Sosnowiec
  Teatralna 4
  Kiedy: od 06-04-2017 19:00
  do 07-04-2017 19:00
  Cena: 25,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 266 11 27
  E-mail:bow@teatrzaglebia.pl

  Siódemka

  Podróż z Krakowa do Warszawy na bardzo ważne spotkanie może nie być tak oczywista, jak Ci się wydaje. Może wywoływać szalone wizje i poddawać Cię próbom, których się nie spodziewasz. Wsiadasz więc do swojego opla vectry i wyruszasz na dobrze sobie znaną drogę krajową numer siedem - siódemkę, siódemeczkę, szós polskich królową. I pchasz się przed siebie - po manowcach, po wertepach, po tej krainie szajsu, polbruku i przydrożnej szyldozy. Mijasz te stacje benzynowe i te zajazdy-mordownie. Przed Tobą kilometry chaosu, kompleksów i fantazji narodowych - Polska widziana z Twojego opla vectry. Wiele się wydarzy, nim dotrzesz - jeśli dotrzesz… - do stolicy. Zwłaszcza, że jest 1 listopada, a ze swoich nor wyłażą właśnie polskie upiory i demony.

  Komisja Językoznawców Polskich uprzedza: nie licz na finezyjną polszczyznę ani wytworną staropolszczyznę. Treść zawiera słowa niecenzuralne. To językowa jazda bez trzymanki - wpływ językoznawców na ten stan rzeczy jest znikomy.

  Naczelna Dyrekcja Bezpieczeństwa Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega: wsiadasz na własną odpowiedzialność, na tej trasie wydarzą się rzeczy dziwaczne i oburzające. To nie będzie lekka i relaksująca podróż.

  Minister Architektury i Budownictwa alarmuje: pozbędziesz się złudzenia, że w tym kraju istnieje jakiś estetyczny dobry smak i jakiś przestrzenny plan.

   

  Ziemowit Szczerek - 'Siódemka'
  Michał Kmiecik - adaptacja
  Remigiusz Brzyk - reżyseria
  Iga Słupska - scenografia i kostiumy
  Szymon Szewczyk - scenografia i muzyka

   

  Bilety do kupienia na 6.04.2017 - http://www.teatrzaglebia.pl/kup-bilet?id=844

  Bilety do kupienia na 7.04.2017 - http://www.teatrzaglebia.pl/kup-bilet?id=845