Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Małego Widza
  Gdzie: Warszawa
  SCEK, ul. Jezuicka 4
  Kiedy: od 09-09-2017 10:00
  do 22-10-2017 16:40
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 45,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:512 622 215
  E-mail:bilety@teatrmalegowidza.pl

  Sensoryczny Labirynt Muzyczny

  'Sensoryczny Labirynt Muzyczny' to nowatorski projekt artystyczny  z pogranicza instalacji, teatru i muzycznego performensu skierowany zarówno do małych, jak i całkiem dużych odbiorców. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły doświadczać niecodziennych wrażeń poszukując dźwięków tworzonych na żywo przez muzyków ukrytych w labiryntach staromiejskich piwnic. Sensoryczny Labirynt Muzyczny to przestrzeń dla zmysłu dotyku, wzroku, słuchu i zapachu. Bezpieczne i przytulne wnętrza, pełne różnorodnych faktur, kolorów, efektów wizualnych, muzycznych i dotykowych zapraszają do odkrywania, eksperymentowania, przeżywania... Przenoszą odbiorców w zupełnie inny wymiar - wymiar cudownego spokoju i relaksu, tam, gdzie zatrzymuje się czas.

   

  Foto: Teatr Małego Widza

   

  Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda

  Muzyka: Gwidon Cybulski, Iza Lamik, Igor Spolski, Jacek Szabrański

  Występują: Gwidon Cybulski, Dagmara Bąk, Lena Kowalska, Iza Lamik, Igor Spolski, Jacek Szabrański, Arkadiusz Wrzesień, Paulina Raczyło, Jędrzej Taranek

  Scenografia / Projekt i wykonanie: zespół Teatru Małego Widza 

  Scenografia / Podwykonawcy: Katarzyna Stefaniak, Katarzyna Adamczyk, Karol Korytko, LFX Agency Maciej Karczyński 

  Reżyseria światła: Michał Foltak

  Realizacja dźwięku: Michał Foltak i Michał Suwiński

  Spektakl dla widzów w wieku 1-100 lat

  Czas trwania: 70 minut

  Bilety: 45 zł

   

  Spektakl dofinansowany ze środków m.st. Warszawy.

   

  Foto: Teatr Małego Widza

   

  Kilka ważnych słów o zasadach uczestnictwa w SENSORYCZNYM LABIRYNCIE MUZYCZNYM

   

  - Sensoryczny Labirynt Muzyczny to cztery przytulne i bezpieczne przestrzenie, których tematem przewodnim są różne obszary doświadczeń: dotykowych, zapachowych, słuchowych oraz wzrokowych. 

   

  - Trójka artystów stanie się przewodnikami bardzo kameralnych grup dzieci i dorosłych wędrujących po labiryncie. Kilka minut przed wejściem do labiryntu odbędzie się spotkanie z przewodnikiem, który przekaże grupie ważne informacje dotyczące zwiedzania.

   

  - Na każdą przestrzeń przeznaczony jest określony czas, nad którym będzie czuwał przewodnik. Podczas zwiedzania prosimy rodziców i opiekunów o szczególną współpracę z przewodnikiem oraz stosowanie się do jego uwag i zaleceń. Ważne jest, aby żaden z uczestników nie odłączał się od swojej grupy do końca wędrówki.

   

  - Prosimy o przybycie do teatru najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. Zwiedzanie Labiryntu jest możliwe wyłącznie w grupie, do której zostały zakupione bilety. Osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia ani do swojej, ani do żadnej kolejnej grupy.

   

  - Labirynt zwiedzamy bez obuwia, dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych (można przynieść ze sobą wygodne skarpetki lub po prostu pozwolić bosym stopom badać przeróżne faktury,  po których będziemy stąpać). Warto być ubranym w sposób wygodny, by móc swobodnie przemierzać labiryntowe przestrzenie.

   

  - Buty, plecaki, wszelkie torby i okrycia wierzchnie należy zostawić w szatni teatru oraz  udostępnionych do tego celu, zamykanych szafkach -  uwalniamy ręce i ramiona na czas wędrówki.

   

  - Zabronione jest wnoszenie i spożywanie pokarmów oraz napojów w przestrzeniach  labiryntu.

   

  - Zabronione jest filmowanie i robienie zdjęć w trakcie zwiedzania.